Голос миру

Голос миру

Випуски:

Запрошуємо на благодійний футбольний матч для підтримки дітей з аутизмом у центрі "Примавера"

0 2843 0

1-й благодійний матч з футболу "Парламентський кубок" серед команд "Збірна України депутатів ВР" та "Збірна України журналістів".

Мета – привернути увагу громадськості до проблеми аутизму і допомогти особливим дітям - #дітямдощу - зібрати - 200 тис. грн. на оснащення двох сенсорних кімнат в корекційному центрі "Примавера"

В'ячеслав Рибіков підтримав благодійний аукціон «Голос миру»

0 3415 0

Співак В'ячеслав Рибіков підтримав благодійний аукціон «Голос миру».

Тетяна Піскарьова підтримала благодійний аукціон «Голос миру»

0 4321 0

Співачка Тетяна Піскарьова підтримала благодійний аукціон «Голос миру».

Олег Кензов підтримав «Голос миру»

0 3980 0

Олега Кензова, всі знають по одному з музичних конкурсів. Його експерименти, в тому числі і з зовнішністю, можуть оцінити всі шанувальники артиста.

Світлана Тарабарова підтримала благодійний аукціон «Голос миру»

0 3143 0

Світлана Тарабарова - українська співачка, композитор і автор пісень, музичний продюсер, актриса та просто чудова людина, яка випромінює світло! А слухаючи її пісні і сам надихаєшся та починаєш вірити в любов та мир!

Оля Цибульська підтримала "Голос миру"

0 3496 0

Оля приймає участь в проекті «ГОЛОС МИРУ» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч Мрії» і представляє свій лот. А саме – Аудіозбірка лірики Ольги Цибульської - "МЖ" (лот 082).

Гурт "Клей Угрюмого" підтримав проект "Голос миру"

0 3544 0

Гурт "Клей Угрюмого" долучився до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму і підтримала проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч Мрії».

«Katya Bright» підтримала «Голос Миру»

0 2905 0

Katya Bright – нове ім’я в українській поп-музиці. З усвідомленням своєї соціальної позиції співачка дарує людям оптимізм та віру в найкраще не тільки своєю творчістю, але й підтримуючи проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч мрії» своїм лотом. А саме – картина «Париж» (лот 081).

Марта Адамчук підтримала "Голос миру"

0 3289 0

Співачка Марта Адамчук долучилася до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму і підтримала проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч Мрії».

Володимир Бойко підтримав «Голос миру»

0 2723 0

Володимир Бойко, ведучий телепрограми «Вікна-новини» на СТБ долучився до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму і підтримав проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч Мрії»

Христина Суворіна підтримала "Голос миру"

0 4193 1

Христина Суворіна, ведуча проекту журналістських розслідувань «Інсайдер» (ICTV), теж приєдналася до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.

Гурт «Open Kids» підтримав «Голос миру»

0 4539 0

Вони не лише молоді й талановиті. Вони не лише танцюють і співають. Вони ще мають велике серце.

ТРЦ «ART MALL» підтримав благодійний аукціон «Голос миру».

0 2585 0

Торгово-розважальний центр «ART MALL», де можна смачно поїсти, вдало пошопитись та драйвово розважитись, теж приєднався до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.

Ведуча СТБ Роза Аль-Намрі підтримала благодійний аукціон «Голос миру»

0 3119 0

Лоти від ведучої телеканалу СТБ Рози Аль-Намрі: Майстер-клас з ораторського мистецтва та зустріч за чашкою кави.

 

Кирило Капустін підтримав благодійний аукціон «Голос миру»

0 2860 0

Кирило Капустін (радіоведучий, «Русское радио») теж вболіває за Україну і приєднався до благодійної допомоги для дітей-переселенців з Донбасу та Криму.