Твоє право. Донбас SOS

Як підтвердити легальність довідок про трудовий стаж, виданих на окупованих територіях? - Донбас SOS

0 2408 1

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про підтвердження документів щодо пенсій, виданих окупаційними органами влади.

Донбас SOS про пенсійні справи переселенців та виконання рішень судів щодо пенсійних виплат

0 654 0

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про пенсійні виплати внутрішньо переміщеним особам та про виконання рішень суду в пенсійних справах (поновлення пенсій, виплату заборгованостей тощо).

Пропуски через линию соприкосновения теперь бессрочные, - Донбасс SOS

0 3440 1

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала UKRLIFE.TV о процедуре голосования во втором туре для жителей временно неподконтрольных территорий Украины и переселенцев, а также об изменениях в условиях прохождения КПП на линии соприкосновения.

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 795 1

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Какие категории лиц могут не платить судебный сбор при подаче иска? - Донбасс SOS

0 813 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о порядке уплаты судебного сбора и тех категориях лиц, которые могут быть освобождены от уплаты судебного сбора.

Как проголосовать на президентских выборах жителю ОРДЛО? - Донбасс SOS

0 1152 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о том, как жителям неподконтрольных территорий Донецкой и Луганской областей можно зарегистрироваться и принять участие в выборах.

Как добиться выплаты задолженностей по пенсиям и социальным выплатам? - Донбасc SOS

0 7910 2

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о порядке действий для жителей оккупированных территорий для выплаты задолженностей по пенсиям и социальным выплатам, а также об иске по обжалованию отдельных положения постановления №365 Кабинета Министров Украины.

Порядок спадкування майна, яке знаходиться на непідконтрольній території, - Донбас SOS

0 3354 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок спадкування майна, яке знаходиться на непідконтрольній території, або у випадку, коли останнє місце проживання спадкоємця було на непідконтрольній території.

Порядок звільнення осіб, які знаходяться в зоні АТО, - Донбас SOS

0 2090 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок звільнення осіб, які знаходяться в зоні АТО та трудові права внутрішньо переміщених осіб.

Зміни в порядку перевірок та розміру адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, - Донбас SOS

0 5885 1

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про постанову №689 Кабінету Міністрів України, в якій прописуються зміни в розмірі адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, граничний розмір депозиту в банку, який впливає на розмір адресної допомоги, а також про зміни в порядку перевірок ВПР.

 

Як оформити ID паспорт та що робити у випадку його втрати? - Фоменко Артем

0 3441 1

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про процедуру оформлення паспорту нового зразку, про процедури зміни фотографії в 25 років, а також про дії у випадку втрати або пошкодження паспорту.

Програма "Доступне житло" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, - Фоменко Артем

0 2084 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про державну програму "Доступне житло" за схемою "50 на 50" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. 

Порядок отримання соціальних стипендій дітьми-переселенцями, - Донбас SOS

0 1853 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про Порядок отримання соціальних стипендій дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, а також про закони щодо збільшення розміру стипендій.

Субсидії для внутрішньо переміщених осіб в Україні: порядок призначення та документи, - Донбас SOS

0 2352 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про основні нормативні документи, що регулюють надання житлових субсидій внутрішньо переміщеним особам в Україні, про процедуру призначення субсидій, про необхідні документи, про можливості отримання субсидій із місцевих бюджетів та про випадки, коли субсидії не призначаються.