Твоє право. Донбас SOS

Зауваження, скарги та пропозиції: як реалізувати право на звернення громадян, - поради юриста

0 3202 2

Юрист ГО Донбас SOS Михайло Фоменко розповів про реалізацію права на отримання інформації відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Які пільги на освіту надаються переселенцям? - Донбас SOS

0 3371 2

Юрист-аналітик ГО "Донбас SOS" Остап Гункевич розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, якими є 7 головних пільг для внутрішньо переміщених осіб в Україні на здобуття освіти (для студентів вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ) та за якими новими умовами ці пільги надаються чи припиняються від літа 2019 року.

Про виплати недоотриманої пенсії пенсіонерам-переселенцям, - Донбас SOS

0 5625 0

Юрист ГО Донбас SOS Михайло Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, чому внутрішньо переміщені особи в Україні недоотримують пенсійне забезпечення, а також про заходи, яких Донбас SOS вживає для виправлення ситуації.

Нерухомість на Донбасі: як відновити документи про право власності? - Донбас SOS

0 3693 0

Юрист ГО "Донбас SOS" Михайло Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, якою є процедура відновлення документів про право власності на нерухоме майно, що знаходиться на тимчасово окупованій території України і на підконтрольному Донбасі.

Перетин лінії розмежування: що зміниться з жовтня 2019 року? - Донбас СОС

0 3537 0

Юрист-аналітик ГО "Донбас SOS" Остап Гункевич розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як зміниться порядок перетину лінії розмежування з тимчасово непідконтрольними територіями на сході України в 2019 році.

Як отримати компенсацію за житло, зруйноване внаслідок бойових дій? - Донбас СОС

0 2981 0

Представники громадської організації "Донбас СОС" Максим Петров, Наталія Мельник та Аліна Павлюк в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіли про поточний стан виплат компенсацій за зруйноване майно внаслідок бойових дій, втрати житлового фонду Донецької та Луганської областей, а також про механізми документації руйнувань.

Як підтвердити легальність довідок про трудовий стаж, виданих на окупованих територіях? - Донбас SOS

0 4451 1

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про підтвердження документів щодо пенсій, виданих окупаційними органами влади.

Донбас SOS про пенсійні справи переселенців та виконання рішень судів щодо пенсійних виплат

0 2971 0

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про пенсійні виплати внутрішньо переміщеним особам та про виконання рішень суду в пенсійних справах (поновлення пенсій, виплату заборгованостей тощо).

Пропуски через линию соприкосновения теперь бессрочные, - Донбасс SOS

0 6889 2

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала UKRLIFE.TV о процедуре голосования во втором туре для жителей временно неподконтрольных территорий Украины и переселенцев, а также об изменениях в условиях прохождения КПП на линии соприкосновения.

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 3097 1

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Какие категории лиц могут не платить судебный сбор при подаче иска? - Донбасс SOS

0 2922 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о порядке уплаты судебного сбора и тех категориях лиц, которые могут быть освобождены от уплаты судебного сбора.

Как проголосовать на президентских выборах жителю ОРДЛО? - Донбасс SOS

0 3202 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о том, как жителям неподконтрольных территорий Донецкой и Луганской областей можно зарегистрироваться и принять участие в выборах.

Как добиться выплаты задолженностей по пенсиям и социальным выплатам? - Донбасc SOS

0 10958 2

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о порядке действий для жителей оккупированных территорий для выплаты задолженностей по пенсиям и социальным выплатам, а также об иске по обжалованию отдельных положения постановления №365 Кабинета Министров Украины.

Порядок спадкування майна, яке знаходиться на непідконтрольній території, - Донбас SOS

0 6010 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок спадкування майна, яке знаходиться на непідконтрольній території, або у випадку, коли останнє місце проживання спадкоємця було на непідконтрольній території.