Трансляції

Лінія протистояння з "русскім міром" має бути винесена на колишні українські землі в Росії, - Олексій Куроп'ятник

0 2625 0

Лінія протистояння з "русскім міром" має бути перенесена від річки Дніпро на етнічні українські території в Росії - до кордону Воронезької й Орловської областей, Ставропольського краю, а також нею має бути охоплена Білорусь.

Наша відповідь на те, що відбувається в Україні - це лише проформа, - британський експерт

0 3392 1

"Наша відповідь на те, що відбувається зараз на Україні - це лише проформа, вона дається по шаблону, формалістично. Наші розуми зайняті своїми нагальними проблемами".

Ціна на нафту була найголовнішим інструментом стримування Росії, - Грегорі Глісон

0 3491 0

Виступ Грегорі Глісона, професора сектору безпеки Європейского центру безпеки ім. Дж.Маршалла, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

Німеччина і Франція показали нездатність забезпечити дієвий механізм припинення російської агресії, - Борис Тарасюк

0 3338 0

Німеччина і Франція показали свою нездатність забезпечити дієвий механізм припинення російської агресії, тому в питанні деокупації Криму потрібно повернутися до формату з участю США та ЄС як інституту.

Якщо Захід від України остаточно "втомиться", то їй доведеться самій вирішувати свої проблеми, - Глен Грант

0 2596 0

Виступ Глена Гранта, ад'юнкт-викладача Центру цивільно-військових відносин, Військово-морської школи післядипломної освіти, Монтерей, США, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

Захід ніколи не мав стратегії щодо України, - Ігор Смешко

0 21383 0

Виступ Радника Президента України, голови СБУ (2003 - 2005), голови Комітету з питань розвідки при Президентові України (1995-98, 2014) Ігора Смешко на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

Количество гражданского населения в Крыму может сократиться до 1 млн. человек, - Юрий Смелянский

0 4503 0

Выступление крымского политического аналитика, експерта Майдана иностранных дел, главы Управления Института стратегических черноморских исследований Юрия Смелянского на международной конференции "Милитаризация оккупированного Крыма как угроза международной безопасности", которая прошла 14 марта 2016 года в Киеве.

Росія збільшує чисельність військовослужбовців Чорноморського флоту до 50000 осіб, - Валентин Бадрак

0 3205 0

Виступ Валентина Бадрака, Директора Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

Зменшення уваги до Криму означає збільшення там репресій, - Рефат Чубаров

0 2423 0

Виступ Рефата Чубарова, голови Меджлісу кримськотатарського народу, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

Кремль намагається розколоти ЄС та дискредитувати Ангелу Меркель, - Габріеле Бауман

0 2716 0

"Кремль за допомогою пропаганди і методів спецслужб намагається розколоти Європейський Союз та дискредитувати політику Ангели Меркель в Німеччині".

Компенсація за анексовану власність в Криму сягає більше 2-х трильйонів гривень, - Юлія Тищенко

0 2605 0

Під час анексії Криму Росія привласнила 42700 об'єктів, що перебувають у власності України. До анексованих об'єктів належать держпідприємства, історико-культурні заповідники, науково-дослідні підприємства. Україна вимагає у зв'язку з завданим збитком компенсацію 1 трильйон гривень. З урахуванням упущеної вигоди ця сума складає 2,4 трильйона гривень.

Рейтинги партій і кандидатів у президенти: лютий-березень 2016 року

0 3182 0

ВО «Батьківщина» — лідер за партійним рейтингом на виборах до Верховної Ради. Далі йдуть «Опозиційний блок», «Блок Петра Порошенка», «Самопоміч» і Радикальна партія.

Трансляція міжнародної конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці"

0 8523 0

Організатори: Майдан закордонних справ, Центр дослідження армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Відкрита лекція судді Європейського суду з прав людини Ангеліки Нуссбергер

0 6453 0

Відкрита лекція судді Європейського суду з прав людини Ангеліки Нуссбергер

Прес-конференція Юлії Тимошенко щодо оцінки проекту бюджету-2016

0 5788 2

Говорячи про урядовий проект Державного Бюджету на 2016 рік, Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» не буде голосувати за цей бюджет в такому вигляді. І запропонувала Кабінету Міністрів України розглянути детальні пропозиції до проекту держбюджету, що напрацювала фракція «Батьківщина».