Погляд

Погляд

Випуски:

Українська держава вже 26 років перебуває в стані невизначеності інформаційної політики, - Романчук

0 1314 0

Олег Романчук про інформаційну війну з Росією, навчання молодих спеціалістів та прогалини в українській інформаційній політиці.

Україна залишається країною телевізора, а не інтернету, - Ігор Грабович

0 1076 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - Ігор Грабович, кінокритик, журналіст, член комісії при держкіно.

Україна недопрацьовує по всьому фронту інформаційної безпеки, - Максим Скубенко

0 1018 0

Максим Скубенко, журналіст, аналітик проекту VoxCheck про протидію фейкам та інформаційній агресії.

Головні поради українським журналістам у протидії інформаційній війні від Антоніни Іващук

0 604 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Антоніна Іващук, фахівець у галузі соціальних комунікацій, викладач журналістських дисциплін з Національного Авіаційного Університету. Темою інтерв'ю була журналістська освіта в Україні, її якість та здатність протидіяти інформаційній війни проти Росії.

Як інформаційно протистояти "друзям Путіна" в світі? - Анатоль Камінський

0 496 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" доктор міжнародного права, професор Анатоль Камінський. В інтерв'ю мова пішла про зовнішньополітичне, внутрішньополітичне та інформаційне протистояння російській агресій, а також про досвід протистоянню СРСР за часів холодної війни.

 

Всі плакати мобілізаційних кампаній в Україні зроблені без професіоналізму, - Євген Бондаренко

0 1281 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - Євген Бондаренко, фахівець з протидії інформаційній агресії, голова Школи Медіа-Патріотів, психолог, медіа-експерт. Темою інтерв'ю була діяльність Школи Медіа-Патріотів, необхідність оволодіння технологіями пропаганди та про типові помилки, яких допускається Україна в інформаційній політиці.

Яка найнебезпечніша зброя з арсеналу інформаційної війни? - Аліна Мосендз

0 1528 1

Гостя програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - українська журналістка проекту "Stopfake" Аліна Мосендз. Темою інтерв'ю була діяльність проекту "Stopfake" у протистоянні російській інформаційній загрозі.

Інформаційні загрози з боку Росії ті самі, але їхня тематика змінюється, - Ярослава Міщенко

0 940 1

Гостя програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - відома українська журналістка Лана Самохвалова (Ярослава Міщенко). Темою інтерв'ю були інформаційні атаки в гібридній війні.

В інформаційній війні є лише 2 дві години на відсіч, - Брайан Меффорд

0 1041 0

В гостях програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Брайан Меффорд, журналіст газети "Київ пост", політичний аналітик та керуючий директор "Wooden Horse Strategies". В інтерв'ю мова пішла про американський досвід у протистоянні в інформаційній війні з Росією, зміни у ставленні західних країн до України, а також про головні принципи інформаційної війни.

Как Латвия противостоит информационным атакам России? - Айнарс Димантс

0 1939 1

Гость программы "Погляд з Віталієм Жугаєм" - Айнарс Димантс (Ainars Dimants), профессор Университета Туриба в Риге, ведущий исследователь Латвийского университета. Главная тема интервью с ним - информационные атаки на Латвию (в частности, со стороны Российской Федерации) и опыт противодействия им.

Як відстоювати інтереси України в російському інформаційному просторі? - Вадим Трюхан

0 2382 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - Вадим Трюхан, голова Комітету інформаційної безпеки громадської ради при Міністерстві інформаційної політики, український дипломат, громадський діяч, голова правління організації "Європейський рух України". В інтерв'ю мова пішла про діяльність українських політичних експертів, які відстоюють державні інтереси України в російському медіа-просторі, та в цілому про протидію російській пропаганді.

Головний козир України в протидії Росії – це армія та контррозвідка, - Валентин Бадрак

0 2278 2

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Валентин Бадрак, письменник та військовий експерт. Темою інтерв'ю були інформаційні війни та військово-психологічні операції, які здійснює Російська Федерація. Експерт зазначив, що Україна не зможе адекватно протистояти будь-якій агресії з боку Росії без належної підготовки військових сил.

Для журналиста нет Родины - есть Истина, - Мыкола Вересень

0 8227 0

Есть большая дискуссия: одни говорят, что нужно быть глубоким специалистом в узкой области, вторые – что нужно уметь быть «размазанным» по разным областям. Я отношусь ко вторым. 

Побудувати залізну інформаційну завісу Москві не вдасться, - Дмитро Тузов

0 2812 0

У рамках проекту «Сприяння освіті журналістів», до студії UKRLIFE.TV завітав Дмитро Тузов — тележурналіст, політичний оглядач, ведучий.

Анатолій Тобілко: «Робота журналіста на війні і робота військового журналіста – це дві різниці»

0 2081 0

У рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні» Анатолій Тобілко розповідає про  особливості роботи журналістів в зоні бойових дій і роботу військового журналіста.