Практичні поради

Як виборцю підготуватися до виборів 21 липня? - Станіслав Куценко

0 3107 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко нагадав глядачам Ukrlife.TV про те, за якими принципами відбуваються вибори до Верховної Ради України та як працюють дільничні виборчі комісії.

Як вчителі можуть протистояти булінгу? - Практичні поради

0 5125 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про права та обов'язки вчителів та їх юридичні можливості у протистоянні булінгу.

Як захистити свої права під час придбання нерухомості? - Практичні поради

0 3745 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як захистити свої права під час придбання житла.

Вибори 2019: як змінити місце голосування? - Голова управління юстиції м. Києва

0 3188 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як можна змінити місце голосування на виборах 2019 року (наприклад, внутрішньо переміщеним особам).

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 3315 2

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Практичні поради щодо виборів-2019: про реєстр виборців, процедуру голосування, заборони та права

0 4001 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про те, що потрібно пам'ятати громадянам України щодо виборів Президента та парламенту.

Які зміни в законі про захист прав споживачів? - Практичні поради

0 4039 2

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про зміни в законі про захист прав споживачів.

 

Як отримати безкоштовну земельну ділянку? - Практичні поради

0 10679 3

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про те, як громадянину України можна реалізувати своє право на безкоштовну земельну ділянку.

Головний ворог у ситуаціях домашнього насильства - це мовчання, - Станіслав Куценко, начальник Головного територіального управління юстиції у Києві

0 4745 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про те, що таке булінг у школі (цькування) чи у соціальних мережах, а також про інші види насильства (домашнє насильство, сексуальне насильство тощо) та як їм зарадити за допомогою правових механізмів.

За новим законом про аліменти лише в Києві зі злісних неплатників було стягнуто 20 мільйонів гривень, - начальник управління юстиції

0 6803 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про те, як стягуються аліменти за новим законом 2018 року. 

Житлова субсидія та взяття на облік ВПО: як заповнювати заяву та декларацію про отримання?

0 4433 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про порядок заповнення заяви та декларації про отримання житлової субсидії та заяви про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Що нам принесла реформа національної поліції? - Станіслав Куценко

0 4373 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про реформу національної поліції та про зміни в правових стосунках громадян та поліції.

Як зареєструвати договір оренди земельної ділянки онлайн? - Станіслав Куценко

0 5546 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про земельні права українців та показав, як можно зареєструвати договір оренди земельної ділянки в "Онлайн будинку юстиції".

Як отримати компенсацію за моральну шкоду?

0 4297 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" дав визначення юридичного поняття "моральна шкода", а також розповів про те, як можна в судовому та досудовому порядку отримати компенсацію за моральну шкоду.

Аліменти в Україні: відповідальність за невиплату та нові умови стягнення, - Міністерство юстиції

0 5044 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про те, як стягнути аліменти з неплатника, які є нововведення щодо дозволу дитині виїхати за кордон від платника аліментів, та навів приклад складання позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину.