Говоримо про вибори

Говоримо про вибори: Як відбувається повторне голосування у другому турі виборів Президента України?

0 9335 0

Цей випуск програми "Говоримо про вибори" окреслює головні нюанси, які треба врахувати в день голосування в другому турі виборів Президента України 21 квітня 2019 року, щоби правильно вчинити свій акт волевиявлення.

Говоримо про вибори: Як проходить голосування в день виборів?

0 7331 0

Цей випуск програми "Говоримо про вибори" детально розповідає про всі нюанси, які треба врахувати в день голосування, щоби правильно вчинити свій акт волевиявлення.

Говоримо про вибори: Як захистити своє право голосувати?

0 5960 0

Цей випуск програми "Говоримо про вибори" присвячений тому, як складається список виборців та як перевірити свою наявність у такому списку. Окрім цього, мова йде про те, як голосувати за місцем перебування або не за місцем реєстрації і як голосувати у разі, якщо виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованих територіях України.

Говоримо про вибори: Хто і як фінансує вибори в Україні?

0 13413 0

В сьомому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про джерела фінансування політичних партій та кандидатів в президенти, обмеження та правила, за якими можна проводити фінансування, а також думку самих українців, чи згодні вони фінансово підтримувати партії та кандидатів в президенти.

Говоримо про вибори: Навіщо Україні потрібен Президент?

0 7847 0

З шостого випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про функції Президента України, його обов'язки та привілеї, а також про те, як було запроваджено посаду Президента в Україні і хто був першим президентом у світі.

Говоримо про вибори: За якими принципами проходять вибори в Україні?

0 7661 0

В п'ятому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про те, за якими принципами проходять демократичні вибори в Україні та світі, а також думку самих українців щодо того, чий голос на виборах є більш впливовим та кому належить влада в Україні.

Говоримо про вибори: Чому вибори Президента проводять саме 31 березня?

0 6859 0

В третьому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся думку українців щодо того, навіщо їм потрібен Президент, його функції, а також про те, як проходять вибори Президента в Україні.

Говоримо про вибори: Політична реклама та агітація

0 6449 0

В третьому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про те, що таке політична реклама, агітація та інформування, за якими правилами відбувається формування політичної реклами, а також думку самих українців щодо впливу політичної реклами на них.

Говоримо про вибори: За якою виборчою системою проводяться вибори в Україні?

0 8702 1

В другому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про існуючі виборчі системи в світі, історію виборчих систем в Україні, а також думку самих українців щодо того, за кого їм краще голосувати: за партію чи окремих депутатів.

Говоримо про вибори: Навіщо українцям потрібні вибори?

0 8385 2

В першому випуску цикла програм "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про те, що таке вибори, яка в них історія, навіщо вони потрібно та чому в них треба брати участь.