За фактом

За фактом

Випуски:

Виктор Небоженко: Запад растягивает фронт России

0 10056 1

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Як дзвінок з Китаю перервав російську окупацію Казахстану? - Матвієнко

0 3015 2

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Бондаренко: Зараз зовнішньою політикою Росії керує Юрій Ушаков, а Лавров стає церемоніальною фігурою

0 5244 1

Виступ Костянтина Бондаренка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Путин пытается вернуться к хельсинской системе безопасности, - Вадим Карасёв

0 9600 1

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

2022: Экстремальный год - готовьте спасательные шлюпки, - Карасёв

0 31314 1

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столы на тему "Буремний 2021 рік. Підсумки та прогнози на рік 2022".

2022: Борьба за наследство Путина и неожиданный манёвр НАТО, - Виктор Небоженко

0 19492 2

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столы на тему "Буремний 2021 рік. Підсумки та прогнози на рік 2022".

2022: Ризик зламу української державності чи мобілізація нових союзів, - Матвієнко

0 3967 0

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столы на тему "Буремний 2021 рік. Підсумки та прогнози на рік 2022".

2022 рік буде вирішальним в боротьбі з олігархами, - Володимир Фесенко

0 3738 1

Виступ Володимира Фесенка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл на тему "Олігархічний консенсус в Україні зламався? Нехай несуть новий?".

Ар'єргардні бої за олігархічний консенсус, - Костянтин Матвієнко

0 3213 0

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл на тему "Олігархічний консенсус в Україні зламався? Нехай несуть новий?".

Перемирие Зеленского и Ахметова может быть стать новым олигархическим консенсусом, - Вадим Карасёв

0 9160 0

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл на тему "Олігархічний консенсус в Україні зламався? Нехай несуть новий?".

 

Влада хоче ще більше позбавити опозицію прав у парламенті, - Олександра Решмеділова

0 1267 0

Виступ Олександри Решмеділової у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл на тему "Олігархічний консенсус в Україні зламався? Нехай несуть новий?".

 

Перспективи дочасних виборів та помилка, що гірше ніж злочин, - Матвієнко

0 1914 0

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Послання президента парламенту - енергійний старт виборчої кампанії. Хто основні гравці?".

 

Чому досі немає посла США в Україні та хто може ним стати? - Адріан Каратницький

0 1514 0

Адріан Каратницький про призначення посла США в Україні.

 

2022: Грядут энергетический кризис и новые медийные войны, - Вадим Карасёв

0 11452 1

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Послання президента парламенту - енергійний старт виборчої кампанії. Хто основні гравці?".

Екватор Зеленського та сигнали початку нової виборчої кампанії, - Тарас Загородній

0 2091 0

Виступ Тараса Загороднього у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Послання президента парламенту - енергійний старт виборчої кампанії. Хто основні гравці?".