За фактом

За фактом

Випуски:

Кто давал мандат на сегодняшний экономический курс Украины? - Вадим Карасёв

0 6722 0

Виступ Вадима Карасьова в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно".

Политический спектакль: жизнь за кулисами и наступающая скука, - Леонид Швец

0 3209 0

Виступ Леоніда Швеця в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно".

Росія пішла на шантаж Європи замість отримання прибутку, - Костянтин Матвієнко

0 4364 0

Виступ Костянтина Матвієнка в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно".

Три реперные точки мирового порядка и московская ловушка Зеленскому, - Виктор Небоженко

0 14393 2

Виступ Віктора Небоженка в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно".

Три погляди на Україну із США та клінч у боротьбі за Київ, - Олег Саакян

0 2922 0

Виступ Олега Саакяна у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему: "До виборів Верховної Ради залишилося 2 роки. Перші ознаки старту парламентської кампанії".

Уходит ли Запад в оборону, или антизападный клуб вокруг Афганистана, - Вадим Карасев

0 8858 0

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему: "До виборів Верховної Ради залишилося 2 роки. Перші ознаки старту парламентської кампанії".

США применяют к Афганистану и Украине одну и ту же стратегию, - Виктор Небоженко

0 8232 3

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему: "До виборів Верховної Ради залишилося 2 роки. Перші ознаки старту парламентської кампанії".

Сюрпризи на виборах в Росії та новий політичний цикл в Україні, - Костянтин Матвієнко

0 2622 0

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему: "До виборів Верховної Ради залишилося 2 роки. Перші ознаки старту парламентської кампанії".

Украина и Россия: свобода, анархия и вера vs орда, опричнина и церковный раскол, - Виталий Портников

0 13232 1

Виталий Портников о коренных отличиях между украинцами и россиянами и главных моментах национального самоопределения.

Предоставление Украине статуса союзника США вне НАТО требует серьёзной дискуссии, - Владимир Дубовик

0 1873 0

Владимир Дубовик прокомментировал голосование за вопрос о предоставлении Украине статуса союзника США вне НАТО.

Вашингтон и Москва достигли паритета влияния на Украину, - Небоженко

0 6624 0

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Старт осінніх політичних баталій. Чого очікувати суспільству за їхніми підсумками?".

"Израилизация" Украины, спешка Макрона в Киев и задачи политической осени, - Вадим Карасёв

0 21647 0

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Старт осінніх політичних баталій. Чого очікувати суспільству за їхніми підсумками?".

"Слуги народа" не бачать, як довкола них затягується вузол, - Костянтин Матвієнко

0 2082 0

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Старт осінніх політичних баталій. Чого очікувати суспільству за їхніми підсумками?".

Чи буде політична осінь гарячою? - Костянтин Бондаренко

0 2047 0

Виступ Костянтина Бондаренка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Старт осінніх політичних баталій. Чого очікувати суспільству за їхніми підсумками?".

Засіданя правління УСПП з нагоди відзначення Дня підприємця

0 1357 0

Засідання промисловців, підприємців, роботодавців, членів Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП з нагоди відзначення Дня підприємця.