Вiдео

Я покладаю надії на Метіса, Волкера та Тіллерсона у протидії російській агресії, - Андрій Футей

0 2711 2

Андрій Футей, голова Українського конгресового комітету Америки, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про суспільно-політичні настрої української діаспори в США, прокоментував антиросійські економічні США та "кремлівський доклад" в конгресі, а також виразив свою надію на Джеймса Метіса, Курта Волкера та Рекса Тіллерсона у відстоюванні інтересів України проти російської агресії.

Политическое колесо cансары в Украине необходимо сломать, - Михаил Чаплыга

0 5148 3

Михаил Чаплыга, представитель Уполномоченного по правам человека в Украине, блогер и политический аналитик, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ходе освобождения политических заключённых из России, прокомментировал законность реадмиссии Михаила Саакашвили, а также о ходе переговоров Волкера и Суркова в контексте ввода миротворцев. По мнению гостя, в украинской политике необходимо преодолеть традицию расправы с оппозицией и конкурентами.

Дмитрий Джангиров: По миротворцам на Донбассе наверняка решат осенью, но Украину могут поставить перед фактом

0 103422 16

Новое интервью политконсультанта Дмитрия Джангирова для UKRLIFE.TV: скандальные "антибандеровский закон" и "закон о Холокосте" в Польше, миротворческая миссия ООН на Донбассе и Мюнхенская конференция по безопасности.

Настоящая миротворческая миссия должна быть и на территории России, - Гарри Табах

0 3410 1

Гарри Табах, командор ВМС США в отставке, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об юридическом статусе частных военных компаний в США, их функциях и назначении, прокомментировал разгром американскими войсками отряда ЧВК "Вагнер" в Сирии. Также гость объяснил, что миротворческие миссии должны проходить на территории двух стран в состоянии конфликта, поэтому в ситуации конфликта между Украиной и России, миротворцы должны быть на территории России, а не только на оккупированных территориях.

Violence against women in politics, - Gabrielle Bardall

0 97 0

The lecture, titled, " Violence against women in politics: social media perspective", were held at the National University of "Kyiv-Mohyla Academy" on February 9, 2018. The lecture was delivered by Gabrielle Bardall, IFES Senior Gender Specialist. The event was conducted by the International Foundation for Electoral Systems (IFES) through the support of the United States Agency for International Development (USAID), Global Affairs Canada, and UK aid. The opinions expressed herein are those of the author and do not necessarily reflect the views of USAID, the United States Government, Global Affairs Canada, the Government of Canada or the UK government.

Миротворчу місію на Донбасі треба посилити українськими військовими та Нацгвардією, - Андрій Тетерук

0 966 0

Виступ Голови Підкомітету з питань правового та соціального захисту військовослужбовців Андрія Тетерука на круглому столі «Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру» у рамках першої Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» 13 лютого 2018 року в інформаційному агентстві Укрінформ.

Сценарії виводу миротворців із України важливо виробити заздалегідь, - Ганна Гопко

0 653 0

Cлово голови Комітету Верховної Ради з закордонних справ Ганни Гопко на круглому столі «Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру» у рамках першої Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» 13 лютого 2018 року в інформаційному агентстві Укрінформ.

Насильство проти жінок у політиці, - відкрита лекція Габріель Бардалл

0 515 0

Лекція під назвою «Насильство проти жінок у політиці: погляд через призму соціальних медіа» відбулася 9 лютого 2018 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія".