Вiдео

Ахметов добровольно отказался от Донбасса, - Галкин

0 14502 1

Политический аналитик Дмитрий Галкин считает, что Ринат Ахметов добровольно отказался от своего влияния на Донбассе, не захотев рисковать отношениями с украинскими органами власти и Западом.

Якщо реформ не буде, Україна втратить підтримку Заходу, а з Росії знімуть санкції

0 3984 0

Якщо новообрана Верховна Рада, Президент України та Уряд негайно не візьмуться за реформи, Україна залишиться віч-на-віч з Росією.

Україна зруйнувала свою позицію в Стокгольмському суді, - Батрин

0 4168 0

Радник з політико-правових питань Станіслав Батрин вважає, що Україна не зможе відстояти свою позицію в арбітражному суді, щодо ціни на російський газ. 

Україна отримала тільки тимчасову знижку на газ, - Батрин

0 2782 0

Україна втратила можливість повернутися до ціни на газ, яка була визначена на початку цього року. Про це розповів радник з політико-правових питань Станістав Батрин.

Мы слишком переоцениваем армию России, - боец АТО

0 23315 2

Участник АТО и режиссёр из Санкт-Петербурга Евгений Степаненко рассказал, что в основном на Донбассе им противостоят российские добровольцы, задуренные пропагандой или воюющие за деньги.

Война будет идти долго, - боец АТО

0 13531 0

Обществу нужно готовиться к тому, что война в Украине будет продолжаться долго. Об этом рассказал режиссёр из России, участник АТО Евгений Степаненко.

Збитки від окупації Криму мали бути аргументом у газових перемовинах, - Батрин

0 2818 0

Радник з політико-правових питань Станістав Батрин вважає, що Україна мала можливість посилити свої позиції у перемовинах з Росією, щодо ціни на газ.

Нами управляют бездарно, - боец АТО

0 3939 0

Режиссёр из Санкт-Петербурга и боец АТО Евгений Степаненко считает, что украинскими военными в зоне антитеррористической операции управляют бездарно.

Газові домовленості: Росія перемогла, а Україна послабила свої позиції у Стокгольмському суді

0 5480 0

Радник з політико-правових питань Станістав Батрин прокоментував газові домовленості між Україною і Росією. 

Режим Путіна працюватиме і без нього, - Кузьо

0 2523 1

Режим, який Володимир Путін збудував у Росії буде працювати навіть коли його не стане. Так вважає професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо.