Вiдео

Обама слабкий президент, але лідери Європи ще слабкіші, - експерт

0 3108 0

Професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо вважає, що Барак Обама є слабким президентом США та сподівається, що на його місце прийде більш рішуча та більш антиросійська людина.

Политики манипулируют сознанием избирателей, - Шевченко

0 2927 0

Существенную роль в манипулировании общественным сознанием избирателей играет социология, чем и пользуются украинские политики. Об этом рассказал политолог и философ Алексей Шевченко. 

Напад на Маріуполь буде дорого коштувати Путіну, - Кузьо

0 6457 0

Професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо вважає, що у Володимира Путіна є елітне військо, але його не достатньо для того, щоб захопити Маріуполь.

Нацбанк зламав валютний ринок України, - Боярчук

0 9639 0

Директор «Case Україна» Дмитро Боярчук вважає, що починаючи з серпня, всі сигнали Національного банку України – не сприймаються. Експортери намагаються притримати валюту, а імпортери купити її заздалегідь.

Путин показывает кощунственное отношение к цивилизации, - Шевченко

0 3634 0

Политолог и философ Алексей Шевченко считает, что президент России Владимир Путин своим поведением демонстрирует кощунственное отношение к устоявшимся цивилизационным нормам.

Коли остаточно буде створена коаліція у Верховній Раді?

0 3822 0

Політолог та історик Євген Магда вважає, що коаліція у Верховній Раді має сформуватися у другій-третій декаді листопада. 

Тарас Кузьо: Чому корумпована еліта не сидить у тюрмі?

0 2865 0

Професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо вважає, що корумпована еліта, яка винна у банкротстві України, повинна сидіти в тюрмі, проте цього не відбувається.

Яценюк может начать войну с Порошенко, - Шевченко

0 3637 0

В дальнейшем рейтинги "Блока Петра Порошенко" будут падать, что даст возможность премьер-министру Арсению Яценюку вести скрытую войну против Президента. Об этом рассказал политолог Алексей Шевченко.

Ні Захід, ні Порошенко не знають, що робити з Росією, - Кузьо

0 3539 0

У Петра Порошенка та лідерів Заходу немає конкретного плану, щодо  вирішення конфлікту на Донбасі, вважає професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо. 

Люди на Донбасі залякані, тому «майдан» в них неможливий

0 3220 1

Українці вважають, що люди на Донбасі залякані і саме через це Майдан на Сході неможливий. На думку громадян, максимум, що люди можуть собі дозволити це - коментарі у соціальних мережах.