Економіка України підтримується за рахунок повернення грошей з офшорів, - Владислав Зимовець

Владислав Зимовець пов'язав стабільність української економіки із поверненням грошей в економіку із офшорних зон.

"Українська економіка специфічна: є легальна економіка, а є тіньова. Олігархи, середній бізнес створили величезні тіньові резерви, які ми не бачимо. Вони знаходяться в офшорах, готівкових фондах. Таким чином, економіка підтримується на плаву. Зміцнення курсу не через те, що є поточний рахунок, зовнішня торгівля, а відбувається через те, що відновлюються колишні схеми фінансові, з офшорних зон надходять кошти і вони відповідним чином фінансуються", - розповів Владислав Зимовець.

Дивіться повне інтерв'ю: КУРС ГРИВНІ ЗМІЦНЮЄТЬСЯ ШТУЧНО, - ВЛАДИСЛАВ ЗИМОВЕЦЬ

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Дмитрий Джангиров: МВФ может дать Украине транш вопреки правилам уже этой осенью

0 380 0

Политконсультант Дмитрий Джангиров о кредитах МВФ, макроэкономическом "обезбаливающем" для Украины, внешнем управлении Запада и о стране Лимонии.

Украинская металлургия может оказаться между молотом и наковальней, - Руслан Бизяев

0 288 0

Политический аналитик Руслан Бизяев рассказал UKRLIFE.TV о том, как санкции США против ЕС угрожают Украине.

Дмитрий Марунич: Украинскому потребителю повысят тариф независимо от Южного или Северного потока

0 1279 3

Директор Института энергетических исследований Дмитрий Марунич в новом интервью для UKRLIFE.TV прокомментировал скандальные премии "Нефтегаза", начисленные "самим себе", рассказал об опасности для Киева остаться без горячей воды на лето, а также объяснил, почему успех или неудача Северного потока - 2 или Турецкого потока не отменят неизбежного повышения тарифов на газ для украинского потребителя.

Коментарi

comments powered by Disqus