Курс гривні зміцнюється штучно, - Владислав Зимовець

Доктор економічних наук, співробітник Інституту економіки та прогнозування Владислав Зимовець в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV проаналізував економічну ситуацію в Україні. Зокрема він зробив зауваження, що курс гривні підтримується штучно та немає економічних підстав:

"Стосовно майбутнього знецінення валюти. Воно очікується, але на сьогоднішній день це не відбувається поки що. Ми спостерігаємо оманливу тенденцію зміцнення гривні, яка не підкріплена нічим реальним", - розповів Владислав Зимовець.

Інші теми інтерв'ю:
00:45 – Транш МВФ
1:40 – Зміцнення гривні підтримується штучно
3:40 – Чи зможе українська економіка бути на самозабезпеченні?
6:30 – Розслідування діяльності ПриватБанку
12:50 – Відсутність голови НБУ
14:30 – Про стабільність українських банків
19:28 – Державний борг України збільшився на 500 млрд доларів за три роки
21:30 – Про зняття депутатської недоторканості
29:55 – Прийняття пенсіонної реформи
31:50 – Прогноз на осінь від Владислава Зимовця

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Украинский бизнес способен переориентироваться с России на Ближний Восток, - Святослав Дубина

0 528 0

Предприниматель, руководитель проекта "Украинский Бизнес Хаб" в странах Персидского залива и эксперт по международному и финансовому праву Святослав Дубина рассказал UKRLIFE.TV о том, какие прогрессивные тренды существуют сегодня в экономике арабских стран, об украинско-арабском бизнес-сотрудничестве и о том, почему украинским бизнесменам необходимо объединяться ради будущего.

Офшоры - это главный элемент теневой экономики Украины, - Владимир Дубровский

0 258 0

Владимир Дубровский рассказал о проблеме уклона от налогов с использованием офшорных зон, а также поделился способом борьбы с этим явлением.

Интерес Китая к Украине сохраняется, - Антон Финько, Антон Колесников

0 158 0

Политологи Антон Финько и Антон Колесников рассказывают об отношениях китайско-украинского экономического сотрудничества и изменениях в них, вызванных конфликтом на Донбассе и аннексией Крыма.

Коментарi

comments powered by Disqus