Втрата Дебальцевого призвела до падіння гривні, - Зимовець

Втрата контролю над Дебальцевським плацдармом дестабілізувала фінансову систему України, зруйнувала макроекономічні показники та призвела до різкого падіння курсу гривні.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів економіст Владислав Зимовець.

"Захоплення Дебальцевого здійснено з метою дестабілізації фінансової системи та унеможливлювання надання Україні кредиту МВФ. Втрата Дебальцевського плацдарму відіграла велику роль у падінні гривні.

10 відсотків ми можемо списати на помилки Валерії Гонтаревої та усього апарату, який не справляється з проблемами, а 90 відсотків - це військовий фактор. Володимир Путін очікував, що після 20 лютого буде крах і Україна покотиться в прірву", - зазначив він.

Також В.Зимовець підкреслив, що без України самопроголошені "ЛНР" та "ДНР" існувати не зможуть.

Повне інтерв'ю дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Мы летим вниз, - Михаил Гагаркин

0 455 2

Антикризисный менеджер и экономический советник Михаил Гагаркин поделился с UKRLIFE.TV своими наблюдениями за тем, как Украина и мир выходят из карантина, и озвучил свои ожидания от этого процесса.

В экономическом курсе Шмыгаля только две цифры: ''COVID-19'' и ''программа Кабмина-2020'', - Павел Роднин

0 57 0

Экономист Павел Роднин прокомментировал для UKRLIFE.TV недавно представленную экономическую программу правительства Украины.

55 % мировых банков имеют сомнительное будущее, - Вадим Сирота

0 373 0

Вадим Сирота, независимый банковский эксперт, кандидат экономических наук, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ходе мирового кризиса в банковской сфере и дал свою оценку перспективам дальнейшего будущего мировых банков.