Люди на Донбасі залякані, тому «майдан» в них неможливий

Українці вважають, що люди на Донбасі залякані і саме через це Майдан на Сході неможливий. На думку громадян, максимум, що люди можуть собі дозволити це - коментарі у соціальних мережах.

Журналісти UKRLIFE.TV вийшли на вулиці Києва, щоб дізнатися думку українців з приводу ситуації на Донбасі. Респонденти вважають, що люди на Донбасі залякані і саме через це Майдан на Сході неможливий. На думку громадян, максимум, що люди можуть собі дозволити це -- коментарі у соціальних мережах. Опитування показало, що українці проти того, щоб Донбас відділився від України.

«Донбасс имеет право на свой собственный Майдан, но я не считаю, что они имеют право отсоединяться от Украины. Мы целостное государство, если каждая область захочет отсоединиться, то что останется от государства? Без руки России там не обошлось, но и люди желающие попасть в Россию там тоже есть».

Журналісти програми зустріли на вулицях Києва, як не дивно, багато мешканців Донеччини, які розповіли, що не визнають Донецьку народну республіку і проти всілякого втручання іншої держави у справи України.