2018 рік: головні політичні переможці і лузери, - Вадим Карасьов

Виступ Вадима Карасьова на прес-конференції "Політичні підсумки року напередодні завершення воєнного стану та старту виборів президента" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 21 грудня 2018 року.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+

Щодо співробітництва з каналом звертайтеся на і-мейл: info@ukrlife.tv 

Схожi сторiнки

Паспортизация – это шаг к аннексии Донбасса, – Виталий Кулик

0 102 0

Директор Центра исследований гражданского общества Виталий Кулик в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал указ Путина о предоставлении российского гражданства и угрозу для Украины, особенно в период передачи власти между президентами.

Почему России не пришлось применять право вето на заседании Совбеза ООН по Украине? - Курносова

0 476 0

Российский оппозиционный политик Ольга Курносова в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировала заседание Совета Безопасности ООН, посвящённое вопросу Украины и указу Путина о выдаче российского гражданства, а также перспективы и вызовы для Президента Владимира Зеленского.

Новий Закон про мову має корупційну складову? - Валентин Гладких

0 64 0

Експерт аналітичного порталу "Слово і діло" Валентин Гладких прокоментував деякі суперечливі моменти проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, що можуть залишитися і в новому відповідному Законі.