2023: Чому війна не буде довгою? Дві причини, - Олександр Александрович

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Український дипломат, посол з особливих доручень МЗС України, автор книги "Україна у наступні 100 років" Олександр Александрович в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV зробив свій прогноз на 2023 рік.

Читайте детальніше прогноз Олександра Александровича: https://m.censor.net/ua/blogs/3384544/prognoz_21002120_zamst_eplogu

Інтерв'ю провела Людмила Немиря.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Подготовка к гражданской войне в России, - Павел Жовниренко

0 108 0

Председатель правления украинского Центра стратегических исследований Павел Жовниренко в новом интервью UKRLIFE.TV обсудил сценарии распада российского государства и интересы народов, населяющих Россию.

 

Подрыв Каховской ГЭС. Как это скорректирует украинское контрнаступление? - Олег Жданов

0 230 0

Военный эксперт Олег Жданов эксклюзивно для UKRLIFE.TV в подробностях прокомментировал военные последствия уничтожения дамбы Каховской гидроэлектростанции.

Як підірвали ГЕС? Які сценарії запустила Росія? Що далі? - Михайло Гончар

0 157 0

Президент Центра глобалістики "Стратегія ХХI" Михайло Гончар в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про підрив Каховської ГЕС та подальші сценарії розвитку подій.