"Батьківщина" оголошує опір державній машині рейдерства, - Тимошенко

"Батьківщина" допоможе селянам зберегти свою землю та захистити її від рейдерів. Про це лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила 28 вересня під час прес-конференції в Києві.
Юлія Тимошенко підкреслила, що уряд, парламент та президент роблять все можливе для організації розпродажу української землі, а селяни та фермери, що цьому опираються, страждають від дій провладних "тітушек" та рейдерів.
Щоб допомогти аграріям та зберегти землю від розпродажу, партія "Батьківщина" надасть всебічну підтримку селянам у зборі трьох мільйонів підписів, необхідних для проведення всеукраїнського референдуму щодо недопущення продажу землі.
Лідер партії "Батьківщина" оголосила про створення разом з аграріями, мережі всеукраїнських антирейдерських штабів, які будуть надавати юридичну підтримку фермерам для опору рейдерству.
Також, у своїй промові Юлія Тимошенко оприлюднила основні вимоги, висловлені в ультиматумі до Президента України, прем’єр-міністра та парламенту, який було сформульовано 27 вересня за підсумком «Форуму аграріїв Кіровоградщини».
Аграрії вимагають від влади:
• продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення;
• повернути систему оподаткування сільськогосподарських виробників, яка існувала до 2016 року;
• повернути селам, селищам і містам районного підпорядкування власну податкову базу, яку в них відібрали уряди Яценюка та Гройсмана;
• запровадити єдину системну, стратегічну підтримку сімейних ферм;
• відкликати законопроект №4010а про емфітевзис землі сільськогосподарського призначення, яким, в порушення Конституції, передбачається продаж землі без дозволу народу.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Беларусь стала для Путина ''лакмусовой бумажкой'': говорят, он теперь желает покоя, - Валерий Соловей

0 75 0

Российский историк и политолог Валерий Соловей прокомментировал для UKRLIFE.TV события в Беларуси и встречу Путина и Лукашенко в Сочи.

После смены власти Россия неизбежно будет двигаться от Китая к Западу, - Валерий Соловей

0 192 0

Российский историк и политолог Валерий Соловей поделился с UKRLIFE.TV своими мыслями о том, что связывает сейчас РФ и КНР, а также об отношениях России с США и Евросоюзом.

Як виглядатиме поразка "Слуги народу"? - Володимир Фесенко

0 277 1

Виступ голови правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимира Фесенка на круглому столі "Основні обставини поточного політичного сезону в Україні" 18 вересня 2020 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна". Мова пішла про місцеві вибори в умовах децентралізації, створення нових політичних сил в Україні, партійні регіональні списки, основні тренди на цих виборах, плани Слуги народу в разі перемоги чи поразки.