Більше 50 % українців від 18-35 років хочуть виїхати з України, - Любомир Мисів

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування на тему «Динаміка міграційних настроїв українців». В інтерв'ю було розглянуто та прокоментовано відповіді українців на такі питання:
- Які країни обирають українці для працевлаштування і чому хочуть працювати закордоном.
- Бажання поїхати на постійне місце проживання за кордон, динаміка еміграційних настроїв громадян.
- Бажання навчатися закордоном, країни, де хотіли би, щоб навчались діти.
- Ставлення до запровадження безвізового режиму з ЄС, наслідки цього запровадження за оцінками українців.

Зокрема експерт зазначив тривожність високих міграційних настроїв молодих українців:
"Серед молоді бажаючих проживати за кордоном більше половини в категорії від 18 до 35 років. Ця цифра вже носить певну загрозу", - розповів Любомир Мисів.

Дивіться повне інтерв'ю: "Соціологічне опитування: Українці проти ринку землі та пенсійної реформи і за перегляд Мінських угод" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Схожi сторiнки

Произошёл первый акт инаугурации Навального, - Леонид Гозман

0 191 1

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил значение приезда и ареста Алексея Навального в Россию, а также проблемы современного либерализма.

Евросоюз - элитарный клуб для России, хлопоты для Лукашенко, пересмотр будущего США и нехватка лидеров, - Анджей Пукшто

0 242 0

Гость эфира UKRLIFE.TV, политолог и доцент Университета им. Витаутаса Великого (Литва) Анджей Пукшто поделился со зрителями своими ожиданиями от 2021 года.

Зачем арестовали Навального, и что известно о преемнике Меркель? - Андреас Умланд

0 383 2

Немецкий политолог Андреас Умланд в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о преемнике Ангелы Меркель Армине Лашете на посту лидера ХДС, а также обсудил возвращение и арест Алексея Навального.