Депутати більше не сперечаються про необхідність виборчих прав для переселенців, - Дурнєва

Тетяна Дурнєва, директор громадського холдингу "Група впливу" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про те, що законопроект №6240, який забезпечить переселенців можливістю брати участь в місцевих виборах, вже стоїть на порядку денному Верховної Ради. Також гостя зауважила, що переселенці звертаються до Європейського суду з прав людини із позивами щодо дискримінації своїх виборчих прав.

"Дійшли справи до Європейського суду з прав людини і вже 2 справи розглядаються. Зараз уряд України має відповідати, чому люди позбавлені цієї можливості... А це фінансові наслідки, ми маємо виплачувати за рішеннями суду", - розповіла Тетяна Дурнєва.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Новая политика США: подлатать единый Запад и не сжигать мосты с Россией, - Владимир Дубовик

0 96 0

Директор Центра международных исследований Владимир Дубовик в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об изменениях внешней политики США, отношений США с Европой, России и Китаем, а также проблемах Черноморского региона.

США возвращаются решать проблемы, возникшие после мюнхенской речи Путина, - Рамис Юнус

0 90 0

Экс-глава аппарата правительства Азербайджана, бывший управляющий делами парламента Азербайджана Рамис Юнус в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об изменениях во внешней политике США, отношениях Европы и Китая, а также геополитическом противостоянии России и Турции.

США свернули в ''ужас без конца'' на исторической развилке, - Руслан Бизяев

0 208 3

Политический аналитик Руслан Биязев рассказал UKRLIFE.TV о тарифах и налогах в Украине, "охоте на ведьм" в США, уходе Европы в сторону, "зацепках" Китая, своей игре Британии, "узком коридоре" администрации Байдена, колебании центров в НАТО, "гегемоническом вакууме" в мире.