Формування принципів реінтеграції вже зараз впливатиме на встановлення миру, - Григорій Немиря

Народний депутат України, голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря в своєму виступі на третій Національній платформі на тему "Війна, мир та реінтеграція: що буде після АТО?" озвучив тези щодо принципів політики реінтеграції окупованих територій, наголосивши на важливості формування такої політики вже зараз, оскільки вона зможе вплинути на строки встановлення миру.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Пришло время ''демонтажа'' Китая, который выстроил Дэн Сяопин, - Портников

0 141 0

Колумнист Виталий Портников в эфире UKRLIFE.TV назвал глобальные последствия нарушения Будапештского меморандума.

Политические силы в Украине готовятся к схватке, которой мы не видели с 2013-2014 годов, - Бортник

0 607 0

Директор Украинского института политики Руслан Бортник рассказал UKRLIFE.TV о перспективах досрочных парламентских выборов в Украине в 2020 году, а также о вероятном усугублении политического кризиса в стране уже этой осенью.

Для России Украина геополитически меняет всё, - Портников

0 1083 0

Колумнист Виталий Портников в эфире UKRLIFE.TV назвал три причины, по которым Ельцин считал независимость России необходимой, а также объяснил разницу в геополитических притязаниях России к Украине и к Беларуси.