Які найчастіші порушення у фінансових звітах політичних партій? - Анатолій Бондарчук

Виступ аналітика громадянської мережі ОПОРА Анатолія Бондарчука на конференції "Наші гроші в політиці: версія 3.0", в якому він прокоментував презентацію на тему "Контроль за фінансовими витратами, перевірки, санкції".

Дивіться повне відео:
- українською мовою: https://youtu.be/UWIOubxcRCs 
- англійською мовою: https://youtu.be/YH6FrDbGQrw 

http://www.ifes.org/ukraine 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Введение миротворцев должно быть в единой формуле по Донбассу и Крыму, - Рефат Чубаров

0 161 0

Гость студии Ukrlife.TV - Рефат Чубаров, народный депутат Украины. В интервью речь пошла о политических заключённых в Крыму, международной поддержке в деле освобождения узников и роли Турции в этом, а также подробно обсуждались темы Крымскотатарской автономии и введения миротворцев в Крым и на Донбасс.

Прокуратура АР Крим приймає повідомлення про правопорушення у режимі онлайн, - Вадим Ариванюк

0 97 0

Вадим Ариванюк, начальник управління Прокуратури АР Крим, розповів про принципи роботи прокуратури в дистанційному режимі та можливості для громадян надсилати свої звернення в електронному режимі та анонімній формі.

В чём особенности амнистии для Донбасса и Крыма? - Олег Мартыненко

0 119 0

Гость студии Ukrlife.TV - руководитель аналитического направления Украинской Хельсинской группы по правам человека Олег Мартыненко. В интервью речь пошла о разных формах закона об амнистии, коллаборации и люстрации для жителей оккупированных территорий на Донбассе и в Крыму. Гость объяснил различную специфику того, как эти механизмы могут применяться для разных людей, а также рассказал о перспективах введения миротворческой миссии.

Коментарi

comments powered by Disqus