Які зміни несе новий закон про освіту? - Міністерство юстиції України і проект "Я маю право"

У цьому відео начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про реформу української освіти та нововведення, які вона несе: про розвиток компетентностей (серед них - розвиток навички навчатися протягом всього життя), впроваждення інформальної освіти (самонавчання) та інституту інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами; зміну ролі інтернатів; підвищення заробітної плати для вчителів; автономія врядування шкіл; зміну фінансування дитячих садків на европейську модель.

Відео створено в рамках телепроекту від Міністерства юстиції України спільно з інтернет-каналом UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Почему Путин побоялся голосовать в Крыму? - Василий Вакаров

0 865 1

Политический аналитик и эксперт по антикоррупционной политике Василий Вакаров в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно прокомментировал выборы в Китае и Российской Федерации, отметив главную интригу: проголосует ли Путин демонстративно в оккупированном Крыму, и объяснил, почему этого не случилось.

 

Алексей Якубин: Украинская власть создаёт фейковые ответы на реальные вызовы

0 311 1

Политолог Алексей Якубин в новом интервью для UKRLIFE.TV прокомментировал выборы Президента России и бойкотирование участия в них россиян в Украине и то, как власть превращает реальные вызовы действительности в фейк.

Путин получил карт-бланш на любые действия в отношении Украины, - Владислав Иноземцев

0 1319 1

Владислав Иноземцев, российский экономист, политический деятель, доктор экономических наук, эксперт польского Института перспективных исследований, в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал прошедшие президентские выборы в России, отметив возможные изменения в политической, экономической и социальной жизни россиян в связи с переизбранием Владимира Путина.

Коментарi

comments powered by Disqus