Якщо буде зрив голосування за рахункову палату, то великого перерозподілу посад не буде, - Таран

Політолог Віктор Таран в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV зазначив, які наслідки будуть у разі зриву голосування за рахункову палату у Верховній Раді та чи можлива "змова" між БПП, Народним Фронтом та партією Олега Ляшка. Крім цього, експерт розповів про такі теми: значення Євробачення для України, теракти в Санкт-Петербурзі, транш МВФ, ринок землі в Україні, можливість створення нової коаліції та дострокових виборів, а також про багато іншого.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас вYouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Новая политика США: подлатать единый Запад и не сжигать мосты с Россией, - Владимир Дубовик

0 86 0

Директор Центра международных исследований Владимир Дубовик в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об изменениях внешней политики США, отношений США с Европой, России и Китаем, а также проблемах Черноморского региона.

США возвращаются решать проблемы, возникшие после мюнхенской речи Путина, - Рамис Юнус

0 83 0

Экс-глава аппарата правительства Азербайджана, бывший управляющий делами парламента Азербайджана Рамис Юнус в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об изменениях во внешней политике США, отношениях Европы и Китая, а также геополитическом противостоянии России и Турции.

США свернули в ''ужас без конца'' на исторической развилке, - Руслан Бизяев

0 198 2

Политический аналитик Руслан Биязев рассказал UKRLIFE.TV о тарифах и налогах в Украине, "охоте на ведьм" в США, уходе Европы в сторону, "зацепках" Китая, своей игре Британии, "узком коридоре" администрации Байдена, колебании центров в НАТО, "гегемоническом вакууме" в мире.