Яку відповідь НАТО готує у випадку агресії Росії? - Ігор Кабаненко

Адмірал Ігор Кабаненко прокоментував спроможність НАТО протистояти Росії, як у політичній сфері, так і у випадку військової агресії.

"НАТО зараз намагається всі питання вирішити політико-дипломатичними шляхами... НАТО на перше місце у своїй військовій політиці ставить гнучке стримування, щоби інша сторона бачила, що не треба гратися, і відповідь буде серйозною та нищівною", - розповів Ігор Кабаненко.

Дивіться повне інтерв'ю: РОСІЯ ЗОСЕРЕДЖУЄ НАСТУПАЛЬНІ ВІЙСЬКА В КРИМУ ТА НА СХІДНОМУ КОРДОНІ УКРАЇНИ, - ІГОР КАБАНЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Конкурс в Верховный суд был открытым, но не прозрачным, - Юрий Сухов

0 144 0

Юрий Сухов, адвокат и кандидат юридических наук, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил принятую судебную реформу, прокомментировав все её позитивные и негативные изменения в жизни украинцев.

Николай Спиридонов: Почему Навального следует допустить на выборы Президента России 2018?

0 869 3

Политический аналитик Николай Спиридонов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию в ПАСЕ в связи с принятием закона об образовании, фактора Михаила Саакашвили в украинском оппозиционном движении, а также вопрос о независимости Каталонии. Отдельным акцентом в интервью была фигура Алексея Навального и его роль в демократизации России.

Власть формирует новый Верховный Суд под себя, - Олег Сухов

0 239 2

Журналист "Kyiv Post" Олег Сухов о судебной реформе в Украине, конфликте на Донбассе и выборах в России.

Коментарi

comments powered by Disqus