Яку відповідь НАТО готує у випадку агресії Росії? - Ігор Кабаненко

Адмірал Ігор Кабаненко прокоментував спроможність НАТО протистояти Росії, як у політичній сфері, так і у випадку військової агресії.

"НАТО зараз намагається всі питання вирішити політико-дипломатичними шляхами... НАТО на перше місце у своїй військовій політиці ставить гнучке стримування, щоби інша сторона бачила, що не треба гратися, і відповідь буде серйозною та нищівною", - розповів Ігор Кабаненко.

Дивіться повне інтерв'ю: РОСІЯ ЗОСЕРЕДЖУЄ НАСТУПАЛЬНІ ВІЙСЬКА В КРИМУ ТА НА СХІДНОМУ КОРДОНІ УКРАЇНИ, - ІГОР КАБАНЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Создание единой Церкви в Украине может сорвать Эрдоган, - Кирилл Молчанов

0 500 5

Политолог Кирилл Молчанов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал создание единой Церкви в Украине и объяснил, какие могут возникнуть сложности на пути объединения из-за возможного вмешательства Президента Турции Реджепа Эрдогана.

Украине нужно отказаться от Минских соглашений в пользу Будапештского меморандума, - Юрий Шулипа

0 356 4

Политический аналитик и юрист Юрий Шулипа в гостях UKRLIFE.TV рассказал о том, почему Украина должна сменить Минские соглашения на Будапештский меморандум.

«Новая Ялта» приведёт к концу безопасности Европы, - Джеймс Шерр

0 191 0

Джеймс Шерр объяснил, что принятие каких-либо форматов международных отношений, подобных Ялтинскому или Хельсинскому, под давлением России приведёт к концу международной безопасности в Европы и поэтому НАТО никогда не пойдёт на таки уступки.

Коментарi

comments powered by Disqus