Яку відповідь НАТО готує у випадку агресії Росії? - Ігор Кабаненко

Адмірал Ігор Кабаненко прокоментував спроможність НАТО протистояти Росії, як у політичній сфері, так і у випадку військової агресії.

"НАТО зараз намагається всі питання вирішити політико-дипломатичними шляхами... НАТО на перше місце у своїй військовій політиці ставить гнучке стримування, щоби інша сторона бачила, що не треба гратися, і відповідь буде серйозною та нищівною", - розповів Ігор Кабаненко.

Дивіться повне інтерв'ю: РОСІЯ ЗОСЕРЕДЖУЄ НАСТУПАЛЬНІ ВІЙСЬКА В КРИМУ ТА НА СХІДНОМУ КОРДОНІ УКРАЇНИ, - ІГОР КАБАНЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

На Макроне и его коалиции теперь лежит вся политическая ответственность, - Владимир Воля

0 43 0

Политолог Владимир Воля рассказал UKRLIFE.TV о том, почему у выборов во Франции ощущается "привкус нечестности", как получилось, что новая коалиция Макрона в правительстве отражает интересы всего 16% избирателей, а также о том, почему на Макроне и его альянсе теперь лежит вся политическая ответственность за происходящее в стране.

Украина важнее для США, чем США для Украины, - Виталий Портников

0 489 0

Виталий Портников объяснил, почему встреча Дональда Трампа с Петром Порошенко гораздо нужнее американскому президенту, а не украинскому.

Россия может потерять власть на Донбассе: что для этого надо? - Елена Галкина

0 899 2

Елена Галкина, доктор исторических наук и политолог, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о том, как возможно реинтегрировать Донбасс и освободить от российской оккупации, находясь в рамках Минских соглашений.

Коментарi

comments powered by Disqus