Юлія Тимошенко: Паралельний підрахунок голосів довів перемогу Батьківщини

Паралельний підрахунок голосів довів перемогу ВО "Батьківщіна" на місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах 29 жовтня 2017 року.

Про це на прес-конференції заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Ви знаєте, що партія "Батьківщина" оголосила про те, що вона проводить екзит-пол - ми вчора [29 жовтня - ред.] дали результати екзит-полу - і ми оголосили, що проводимо паралельний підрахунок голосів по оригіналам протоколів з "мокрими" печатками. Всю ніч наша команда працювала в усіх об'єднаних територіальних громадах. На цю хвилину, на 10 годину ранку, в нас підбиті підсумки по 181 об'єднаній територіальній громаді з 201. Це означає, що підсумки підбиті по 90% об'єднаних територіальних громад... Партія "Батьківщина" на виборах депутатів до об'єднаних територіальних громад, які проводилися вчора, отримала перемогу в 2/3 областей України - у 15 областях", - сказала Юлія Тимошенко.

Дивіться також: "Тимошенко заявила про тиск та залякування кандидатів на виборах до територіальних громад" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

 

Схожi сторiнки

Кремль потерпел четыре внешнеполитические неудачи за два дня, - Андрей Окара

0 183 0

Смотрите новое интервью с политическим философом Андреем Окарой на UKRLIFE.TV: итоги Нормандской встречи, вопрос Крыма и легитимность российской власти, главный политический вызов в Украине, Лукашенко и Беларусь, поражения Кремля.

Торговая и информационная война России и Беларуси может начаться в 2020 году, - Ярослав Романчук

0 91 0

Ярослав Романчук рассказал о грядущих выборах в Беларуси и попытках России дестабилизировать политическую ситуацию.

Санкции против России запустили борьбу «крыш» над контрабандой, - Ярослав Романчук

0 120 0

Ярослав Романчук о последствиях экономических санкций против России и развитии контрабанды.