Кремль намагається розколоти ЄС та дискредитувати Ангелу Меркель, - Габріеле Бауман

Виступ Габріеле Бауман, Керівника представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці" 14 березня 2016 року в Києві.

"Існує зв'язок між подіями на Сході України, анексією Криму, та російською великодержавною агресивною політикою. Можна сказати, що зараз і в Німеччині все більше розуміють, що Росія не зацікавлена у врегулюванні конфлікту на Сході України та в нормалізації ситуації в Криму. Більше того, всі розуміють, що своїми діями Росія намагається реалізувати такий сценарій, який вона вже випробувала у Південній Осетії, Абхазії, Придністров'ї. Але при цьому Росія не тільки підтримує воєнні дії, а й розвиває широку пропагандистську діяльність. Кремль за допомогою пропаганди і методів спецслужб намагається розколоти Європейський Союз та дискредитувати політику Ангели Меркель в Німеччині", - мовила вона.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Как тарифы на газ возвращают украинское общество в феодализм? - Оленченко, Шималський, Глоба

0 194 0

В эфире UKRLIFE.TV экономист, политический аналитик Владимир Шимальский, системный аналитик Наталия Глоба и сооснователь платформы "Нова Україна" Владислав Оленченко рассказали подробно о том, как в Украине фактически реконструирована феодальная система общественных отношений, в частности, в налогообложении и тарифообразовании (о чём была речь в их совместной статье "Конституция, институты и цена на газ"). Сопутствующей темой интервью был законопроект об определении ФОП в Украине и взаимодействий с ними.

Слабость Зеленского в нежелании его избирателей идти на выборы, - Андрей Золотарёв

0 502 0

Андрей Золотарёв рассказал о слабости кампании Зеленского, а также о стратегических преимуществах в кампании Юлии Тимошенко.

Аваков не проиграет при любых результатах выборов, - Андрей Золотарёв

0 101 0

Андрей Золотарёв рассказал о позиции Арсена Авакова на этих президентских выборах и его перспективах в зависимости от победы разных кандидатов.

Коментарi

comments powered by Disqus