Кто давал мандат на сегодняшний экономический курс Украины? - Вадим Карасёв

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Виступ Вадима Карасьова в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно".

Учасники: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; політичний експерт Костянтин Матвієнко; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко; політичний оглядач Леонід Швець.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

 

Схожi сторiнки

Система в Украине гарантирует потребление всех кризисов, которые создаёт современный мир

0 228 0

Пьотр Кульпа, директор программы "Школа Министров в Киевской школе государственного управления им. С.Нижного", аудитор, юридический советник департамента стратегии Высшего Органа Аудита Польши, бывший Министр труда Польши в своём интервью Ukrlife.TV обсудил недостатки системы государственного управления в Украине, способы их исправления и рассказал об опыте Польши в реформах государственного управления.

Між лібералами та радикалами: чи потрібні Україні ідеологічні партії? - Кебуладзе

0 135 3

Філософ Вахтанґ Кебуладзе в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV про сучасні ідеологічні партії та протистання лібералів з радикалами.

Нас чекають або відключення електроенергії, або імпорт з Росії та Білорусі, - Андріан Прокіп

0 185 2

Експерт Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV про енергетичну кризу в Європі та загрози проходження опалювального сезону в Україні.