Лише 16% українців вважають, що Україна має виконати Мінські угоди в повному обсязі, - соцопитування

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування українців по ключовим питанням українського життя. Зокрема він навів дані про підтримку українцями Мінських домовленостей.

"Лише 16% говорять про те, що Україна повинна повністю виконати Мінські угоди - і вони в своїй тотальній більшості є виборцями тих партій, які про це кажуть: "Опозиційний блок" і "За життя". Виходячи з тих цифр, що ми тут маємо, українці насправді хочуть зміни формату угод", - сказав пан Любомир.

Про ці та інші цифри ви дізнаєтеся, переглянувши відео.

Дивіться повне інтерв'ю: "Соціологічне опитування: Українці проти ринку землі та пенсійної реформи і за перегляд Мінських угод" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donateСхожi сторiнки

Как Украина выигрывает в торговой войне Китая и Австралии? - Сергей Фурса

0 101 0

Инвестиционный банкир Сергей Фурса рассказал UKRLIFE.TV о проблеме тарифов на газ и субсидий, инвестиционной привлекательности Украины, трендах мировой экономики и торговых войнах Китая.

Есть основания для сомнения в правомерности присутствия России в Совбезе ООН, - Богдан Устименко

0 208 0

Богдан Устименко, юрист-международник, эксперт по международному праву, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об инструментах Украины для взыскания долгов СССР от России и отмены статуса России как политического правопреемника СССР.