Маятник завис между президентской и парламентской республикой, - Виктор Небоженко

Виступ політолога та соціолога Віктора Небоженка на презентації дослідження з аналізу діяльності українських партій "ТОП-20: рейтинг ефективності та активності партій України", що відбулася 26 червня 2019 року в Укрінформ за організації Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД).

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

 

Схожi сторiнки

Чому українці виступають проти ринку землі?

0 23 0

Знімальна група Ukrlife.TV на акції протесту в Києві 12 листопада запитала людей, чому вони виступають проти продажу землі.

Почему украинцы так любят Лукашенко и станет ли Зеленский сильной рукой? – Светлана Чунихина

0 56 0

Политический психолог Светлана Чунихина рассказала Ukrlife.TV о причинах высокой поддержки Алесандра Лукашенко в Украине, о модели правления Владимира Зеленского и психологическом отношении украинцев к войне и миру.

Чому Джонсон не хоче публікувати документ про втручання Росії у референдум із Брексіту? - Хандогій

0 428 0

Гість UKRLIFE.TV - Президент Громадської організації "Українська асоціація зовнішньої політики", Надзвичайний і Повноважний Посол України Володимир Хандогій: