"Мета-еклезіологія" про самоусвідомлення Церкви від І сторіччя і до наших днів, - Кирило Говорун

Архімандрит Кирило (Говорун) у гостях програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV: про книжки "Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви" та "Українська публічна теологія".

"Книжка "Мета-еклезіологія"... описує "потік свідомості", самосвідомості церкви від апостольських часів І ст. і до наших днів. Георгафічний ареал цієї книжки такий само широкий, як і хронологічний: це розвиток християнства на Заході і на Сході в різних контекстах. В якомусь сенсі це енциклопедія, "вікіпедія" Церкви", - розповів отець Кирило.

Дивіться також інше інтерв'ю з отцем Кирилом на UKRLIFE.TV "Завдяки Майдану стала можливою українська публічна теологія, - архімандрит Кирило Говорун"

та читайте про книжку на сайті видавництва "Дух і Літера".

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Виктор Небоженко: В Украине идут тектонические процессы, которые никто не контролирует и не осознает

0 272 2

Политолог и социолог Виктор Небоженко на связи с UKRLIFE.TV: Украина в мире после пандемии, "новый глобализм", голосование за рынок земли, закон о банках, конфликт олигархов, "пленки Ермака", четыре направления Кремля, Россия и ОПЕК.

Я удивлюсь, если Путин надолго останется у власти, - Леонид Гозман

0 1642 3

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о социально-экономической обстановке в России и возможности для политических изменений в российской системе.

Зеленского будут дожимать ещё сильнее, - Андрей Золотарёв

0 257 0

Политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о контурах нового миропорядка после пандемии коронавируса и прокомментировал текущую политическую обстановку в Украине.