Над новим Президентом висітиме дамоклів меч нелегітимності, - Ольга Айвазовська

Ольга Айзовська, координаторка громадянської мережі "Опора" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про виборче законодавство України, склад Центральної виборчої комісії (ЦВК) та питання її законності, а також розповіла про те, якою має бути явка на виборах. Гостя зробила акцент на тих майбутніх проблемах, які можуть бути у нового президента у випадку невизначеності законного статусу поточного складу ЦВК.

"Дуже прикро, що ми закладаємо камінь спотикання для будь-якого учасника виборів президентських, який хоче стати президентом. Над ним буде висіти дамокловим мечем питання законності (хоча по закону ЦВК має право діяти і працювати до обрання нового складу), легітимності і довіри до результатів", - розповіла Ольга Айвазовська.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:40 – Чи буде нова ЦВК до виборів 2019 року?
3:00 – БПП має відмовитися від одного свого представника в ЦВК
7:20 – В ЦВК мають бути представники всіх політичних сил
11:00 – Вирішити питання легітимності ЦВК може лише Конституційний суд
12:20 – Дамоклів меч над новим президентом
24:20 – В малих громадах у відкритих списках не має сенсу
28:10 – Виборча система не допоможе у боротьбі із впливом адмінресурсу
30:30 – Який нормальний відсоток явки на вибори?
34:30 – Покарання за фальсифікацію та підкуп виборців
53:30 – Фейковий підхід до виборчих прав

Із Ольгою Айвазовською спілкувалася ведуча каналу Ukrlife.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Кто и как управляет хаосом современного мира? - Левин, Азамбаев

0 307 0

Соучредитель Центра изучения повстанческих движений Игаль Левин и политолог Руслан Азамбаев в новом эфире на UKRLIFE.TV подняли тему контролируемого хаоса в современной геополитике, а также поделились своими ожиданиями от Нормандской встречи.

Мировой порядок, построенный на правилах, исчезает, - Георгий Почепцов

0 771 8

Профессор, доктор филологических наук, специалист в области коммуникативных технологий, писатель и журналист Георгий Почепцов в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о современных трендах в информационных техологиях, их влиянии на общественное мнение, на выборы и политику государств, о системах образования, а также о том, как изменяется общая структура мирового порядка.

США делали всё возможное, чтобы выхолостить юридическое содержание Будапештского меморандума, - Посол Александр Чалый

0 880 6

Гость ефира UKRLIFE.TV - украинский дипломат, Чрезвычайный и Полномочный Посол Украины в 1995-1998 годах Александр Чалый. В день 25-летия подписания Будапештского меморандума он поделился со зрителями своими воспоминаниями о том, как Украина присоединилась к договору о нераспространении ядерного оружия, объяснил, почему Украина не имеет шансов стать членом НАТО и почему она не пользуется возможностями Будапештского меморандума.