Насправді у Путіна немає сил для тривалої війни, - Гарань

Якщо Росія почне повномасштабну війну в Україні то дуже скоро вона розвалиться. У Володимира Путіна насправді немає сил для тривалих бойових дій.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог Олексій Гарань.

«Насправді у Путіна немає сил для тривалої війни, занадто висока ціна. Якщо Росія почне війну, то вона розвалиться. Це нагадує ситуацію, коли Радянський Союз поліз в Афганістан і не хотілось би, щоб Україна постраждала так, як Афганістан.

Перемир’я та відведення важкої техніки – це складно, але реально. Я не дуже вірю, що Путін виведе війська, але якщо це буде записане та підтверджено на папері, то це дасть нам можливість спиратися на такий документ. Ми матимемо змогу апелювати до цього документу у всіх міжнародних організаціях.

Треба припинити паніку і спокійніше до всього ставитися, наскільки це можливо. Ми граємо на руку Путіну, коли починаємо емоційно реагувати на події. Можливо, навіть треба давати менше інформації, тому що іноді вона може мати негативний ефект. Треба аналізувати кожну отриману новину», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Олексієм Гаранем в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Транзит власти в России и Путин-‘’термит’’: уцелеет ли Украина? - Виталий Портников

0 709 8

Колумнист Виталий Портников поделился с UKRLIFE.TV своим мнением о транзите власти Путина, политической реальности за ширмой, новом законе о медиа, профессиональных журналистах и "политиках-термитах". 

Исламизм возник как реакция английских властей на 1917 год, - Александр Аулин

0 145 0

Кандидат философских наук, президент "Украинского центра исламоведения" и сотрудник НАН Украины Александр Аулин в своём интервью каналу Ukrlife.TV представил книгу "Ислам и политика", а также подробно рассказал об истории политического Ислама, его распространённости и влиянии на мировую политическую жизнь.

Путинская Россия будущего: закрепощение, изоляция и экспансия, - Елена Галкина

0 246 0

Доктор исторических наук, политолог Елена Галкина в своём интервью Ukrlife.TV подробно проанализировала обращение Путина к Федеральному собранию, выделив три компонента видения России в будущем Владимиром Путиным.