Насправді у Путіна немає сил для тривалої війни, - Гарань

Якщо Росія почне повномасштабну війну в Україні то дуже скоро вона розвалиться. У Володимира Путіна насправді немає сил для тривалих бойових дій.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог Олексій Гарань.

«Насправді у Путіна немає сил для тривалої війни, занадто висока ціна. Якщо Росія почне війну, то вона розвалиться. Це нагадує ситуацію, коли Радянський Союз поліз в Афганістан і не хотілось би, щоб Україна постраждала так, як Афганістан.

Перемир’я та відведення важкої техніки – це складно, але реально. Я не дуже вірю, що Путін виведе війська, але якщо це буде записане та підтверджено на папері, то це дасть нам можливість спиратися на такий документ. Ми матимемо змогу апелювати до цього документу у всіх міжнародних організаціях.

Треба припинити паніку і спокійніше до всього ставитися, наскільки це можливо. Ми граємо на руку Путіну, коли починаємо емоційно реагувати на події. Можливо, навіть треба давати менше інформації, тому що іноді вона може мати негативний ефект. Треба аналізувати кожну отриману новину», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Олексієм Гаранем в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Призраки гражданской войны в Ливане, борьба в штабе Байдена и роль ЧВК в мировых конфликтах, - Илия Куса

0 566 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью Ukrlife.TV рассказал основную версию причин взрыва в Бейруте, охарактеризовал социально-политическую ситуацию в Ливане, Израиле и Ираке, а также обсудил предвыборную программу Байдена и значение частных военных компаний в современных мировых конфликтах.

Вся избирательная кампания в Беларуси - это дёрганье Лукашенко за усы, - Ольга Харламова

0 297 0

Политолог Ольга Харламова в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудила предвыборную ситуацию в Беларуси и рассказала о кандидатах в президенты.

Конец колхозного президентства, парад истуканов острова Пасхи и Зеленский в лагере, - Александр Кочетков

0 785 9

Политический технолог Александр Кочетков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации в Беларуси перед президентскими выборами, оценил положение Александра Лукашенко, а также прокомментировал политическую обстановку в Украине.