Наступний этап гібридної війни відбудеться за Чорноморський шельф, - Ігор Кабаненко

Виступ Президента UA.RPA, колишнього заступника міністра оборони України Ігора Кабаненка на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці" 14 березня 2016 року в Києві.

«Одним із пріоритетів для оборони України є адекватне реагування на загрози з моря. Я передбачаю, й індикатори з захопленням вишок на шельфі одеського газового родовища свідчать, що скоріше за все третя фаза гібридного протиборства буде в середовищі боротьби за Чорноморський шельф й виключно морську економічну зону», - мовив він.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

В Украине больше нечего воровать, - Михаил Чаплыга и Олег Саакян

0 4 0

Политтехнолог Михаил Чаплыга и политолог Олег Саакян в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсуждали проект нового общественного договора в Украине, предполагаемые изменения в Конституцию Украины и систему выборов.

Дмитрий Джангиров об "октябрськом сюрпризе" Трампу и "электоральном гетто" Порошенко

0 1 0

Новое интервью с Дмитрием Джангировым на UKRLIFE.TV. Главные темы: речь Дональда Трампа на Генассамблее ООН, санкции США против глобальности газового бизнеса России, судьба украинской ГТС в изменившихся условиях, политическая "бомба" Трампу и не только, выборы 2019 года в Украине и рейтинги политиков, роль админресурса и "электоральное гетто" Порошенко, прогноз до декабря 2018 года.

Українські політики повинні називати ціну, яку вони згодні заплатити за мир, - Сергій Таран

0 46 0

Політолог Сергій Таран в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV прокоментував виступ Петра Порошенка та Дональда Трампа під час засідання в ООН і різні бачення форматів введення миротворчої місії на Донбас, а також розповів про значення Мінських угод для України, різні варіанти консолідації влади задля реформ та оборони країни, нові суспільні договори і виклав своє бачення того, яка форма правління підходить Україні: президентська чи парламентська.

Коментарi

comments powered by Disqus