Наступний этап гібридної війни відбудеться за Чорноморський шельф, - Ігор Кабаненко

Виступ Президента UA.RPA, колишнього заступника міністра оборони України Ігора Кабаненка на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці" 14 березня 2016 року в Києві.

«Одним із пріоритетів для оборони України є адекватне реагування на загрози з моря. Я передбачаю, й індикатори з захопленням вишок на шельфі одеського газового родовища свідчать, що скоріше за все третя фаза гібридного протиборства буде в середовищі боротьби за Чорноморський шельф й виключно морську економічну зону», - мовив він.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Руслан Бизяев: Украина стала на путь гастарбаризации

0 302 2

Политолог Руслан Бизяев в новом интервью каналу UKRLIFE.TV прокомментировал вымывание самой разной рабочей силы из Украины и резкое снижение уровня социального комфорта в стране.

Россия может передвигать своих монахов-ФСБшников по монастырям Украины, - Руслан Рыгованов

0 190 0

Политолог Руслан Рыгованов в своём интервью каналу Ukrlife.TV обосновал насущную необходимость в создании единой поместной церкви в Украине и предостерег от некоторых опасностей в этом процессе.

Процесс создания единой поместной церкви - это вопрос не дней, а лет, - Александр Палий

0 221 1

Известный украинский историк Александр Палий рассказал UKRLIFE.TV о перспективах создания в Украине единой поместной церкви, прокомментировал новые обстоятельства в деле Онищенко, а также оценил шансы для введения на Донбасс миротворцев ООН в 2018 году.

Коментарi

comments powered by Disqus