Ольга Айвазовська: Я дуже боюся, що на Донбасі з'являться так звані "миротворці РФ"

До студії UKRLIFE.TV завітала учасниця Тристоронньої контактної групи в Мінську Ольга Айвазовська. Вона розповіла про те, в якому стані знаходяться нині Мінські домовленості та їх реалізація, спростувала ряд хибних та упереджених поглядів на "Мінськ", представила свою думку щодо блокади Донбасу та перспектив реінтеграції регіону, висвітлила деякі питання обміну військовополоненими.

3:40 - досягнення "Мінську" з української сторони;
10:20 - "дорожня карта" Мінських домовленостей та перевибори в Україні;
17:12 - блокада Донбасу;
24:04 - точка неповернення для України й Заходу;
32:01 - Росія: сто сценаріїв та одна мета;
37:40 - майбутній формат Мінських перемовин;
40:40 - заморожений конфлікт на Донбасі;
47:40 - українські полонені на Донбасі та обмін полоненими;
53:59 - наступна зустріч у Мінську.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

До конца года нас может ждать новое правительство, - Руслан Бортник

0 182 0

Директор Украинского института политики Руслан Бортник сделал для UKRLIFE.TV свой экспертный прогноз на конец 2020 года в Украине.

Що чекає Україну восени: можливі сценарії політичного сезону, - Віталій Бала

0 871 5

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала в своєму інтерв'ю розповів про головні події тижня в Україні та світі, а також змоделював можливі варіанти розгортання подій восени.

Почему Россия сейчас не пойдёт на эскалацию? - Елена Дьяченко

0 432 1

Политический эксперт Елена Дьяченко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о возможности проведения досрочных парламентских выборов, специфике голосования на местных выборах и возможностях эскалации боевых действий между Украиной и Россией.