Підсумки тижня: Костянтин Матвієнко про розпад державних інституцій, внутрішньопартійні кризи, та візит Тимошенко до США

Попри намагання політиків найвищого рівня замаскувати політичну кризу, очевидно, що вона все ще триває та, більше того, ускладнюється об’єктивними економічними негараздами та інституційним занепадом.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

“Якщо в очах Президента і Прем’єра політична криза закінчилася, то це не так. Тим паче триває фінансово-економічна криза, більше того, ми можемо констатувати інституційну кризу державності як такої. Багато державних інституцій, починаючи з Національної Поліції, і закінчуючи гуманітарними структурами, поступово відмирають. І тільки суспільство рятує державу від остаточного розпаду”, - сказав Костянтин Матвієнко.

Окрім того, стає очевидною наростаюча внутрішньопартійна криза.

«Скандалу з міжнародними звинуваченнями у корупції було б достатньо для проведення дочасних парламентських виборів, але цього не відбувається, адже фінансово-економічні інтереси беруть гору над інстинктом політичного самозбереження”, - сказав Костянтин Матвієнко.

Щодо нещодавнього візиту Юлії Тимошенко до Сполучених Штатів, експерт зазначив, що обидві сторони були зацікавлені у цій зустрічі.

“Тимошенко дуже чітко поставила питання про те, що суверенітет України має бути відновлений не тільки за рахунок територій на Донбасі, але й за рахунок Криму. Ми не знаємо всіх деталей цієї зустрічі, але, очевидно, що мова йшла, в першу чергу про внутрішню політику України та ті загрози, які становить для України Російська Федерація. І, судячи з сигналів з Вашингтону, сторони досягли розуміння”, - сказав політолог.

Дивіться більше у відео-інтерв’ю.

Схожi сторiнки

Во втором туре встретятся власть и оппозиция, - прогноз от Олеси Яхно-Белковской

0 58 1

Политолог Олеся Яхно-Белковская в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировала доклад генпрокурора Мюллера по расследованию связей Дональда Трампа с Россией и его последствия для Украины, а также сделала свой прогноз на второй тур президентских выборов.

 

Президентские выборы: началась игра ва-банк, - Алексей Якубин

0 1361 6

Политолог, кандидат политических наук Алексей Якубин рассказал UKRLIFE.TV о том, что стоит за поездкой Бойко и Медведчука в Москву и за интервью Юрия Луценко касательно Мари Йованович, а также сделал свой экспертный прогноз на первый тур выборов Президента Украины.

К выборам в Украине подключилась тяжёлая геополитическая артиллерия: США и Россия, - Вадим Карасев

0 891 2

Выступление политолога Вадима Карасёва на пресс-конференции "Последний рывок перед финишем кампании. Чьи шансы перевешивают" в "Интерфакс-Украина" 25 марта 2019 года.

Коментарi

comments powered by Disqus