Поправки Лозового призведуть до колапсу в роботі правоохоронної системи, - Григорій Мамка

Заслужений юрист України Григорій Мамка в ефірі UKRLIFE.TV прокоментував знесення наметового містечка під Верховною Радою 3 березня, висловив свою думку щодо гострих питань захисту безпеки суддів та створення Антикорупційного суду, а також розкритикував "поправки Лозового" до Кримінального кодексу України.

"Уже зараз в соцмережах, у ЗМІ сміються: для того, щоб узяти клопотання, потрібно прийти о п'ятій ранку, записатися і простояти в черзі цілий день; розглянуть чи не розглянуть - це вже кому як повезе... Оцей колапс, який відбудеться після 15 березня, не розуміють і не знають, що з ним робити і як виходити з цієї ситуації. І у мене до правоохоронних органів є два запитання: де ви були, коли приймалися дані поправки, що ви зробили за три місяці, щоби вирівняти ситуацію?", - мовив Григорій Мамка.

6:00 - два питання до розгону "міхомайдану";
11:30 - правоохоронні органи повинні займатися охороною закону, а не політикою;
17:50 - чому питання Антикорупційного суду не було закладене в судову реформу?
22:00 - про забезпечення безпеки суддів;
25:10 - правоохоронна система розвалена і реформована "до ручки";
27:05 - кому не вигідний Антикорупційний суд і які казки через це видумуються;
36:45 - в чому біда з поправками Лозового.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Когда Россия начала готовить захват Крыма? - Ившина и Киселёв

0 474 3

Известные журналисты Лариса Ившина и Евгений Киселёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудили захват Крыма в пятую годовщину аннексии украинского полуострова, рассмотрев, как и почему в России зарождались антиукраинские тенденции.

В США все ходят по лезвию ножа, ожидая отчёта Мюллера, - Питер Залмаев

0 294 2

Гость UKRLIFE.TV - Директор международной некоммерческой организации "Евразийская демократическая инициатива" Питер Залмаев.

Руслан Бортник: Архитектура власти в Украине расслаивается прямо на глазах

0 542 5

Директор УИАМП Руслан Бортник рассказал UKRLIFE.TV о том, как среди кандидатов в Президенты началась борьба за "третьего лишнего", и о том, как может быть использован силовой фактор на этих выборах. Также он прокомментировал усложнившиеся отношения между США и ЕС и процессы внутри европейского парламента.

Коментарi

comments powered by Disqus