Попри політичні заяви, юридичний статус політв'язнів досі не врегульовано, - Марія Томак

Співзасновниця "Медійної ініціативи за права людини" Марія Томак розповіла UKRLIFE.TV про те, як їхня ініціатива розслідує та висвітлює порушення прав людини в контексті російської агресії проти України, а також про те, яка ситуація з правами людини в окупованому Криму.

2:45 - кількість незаконно утримуваних осіб в Криму зростає, ситуація з правами людини погіршується;
4:20 - переговорної платформи по Криму немає;
8:40 - неформальний формат перемовин Росії і Грузії;
10:20 - тиск на адвокатів у Криму;
11:25 - ситуація з українськими моряками є гібридною;
13:40 - законодавства щодо незаконно утриманих осіб досі немає;
18:50 - системна помилка законопроектів щодо статусу незаконно утримуваних осіб;
27:00 - під час голосування законопроекту №8337 про боротьбу з тероризмом та грошові виплати жоден депутат не був знайомий із його текстом;
33:30 - тільки присутність в ПАРЄ родичів українських моряків вплинула на те, щоб у резолюції з'явилося посилання на Женевську конвенцію.

https://www.facebook.com/pg/MediaInitiativeForHumanRights/ 

Це інтерв'ю - частина телемарафону "Анексія Криму: 5 років потому", проведеного UKRLIFE.TV за підтримки Українського незалежного центру політичних досліджень.

http://www.ucipr.org.ua/ 

З гостею розмовляла ведуча Людмила Немиря.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки

Армагеддец в Украине, ''третья волна'' цунами и ещё две вишенки на тортике, - Михаил Чаплыга

0 23 0

Политический аналитик Михаил Чаплыга рассказал UKRLIFE.TV о том, почему кредита МВФ Украине не будет и о том, куда делся фонд социального страхования, о том, как тарифы могут стать первой статьёй доходов в бюджет, а также о "третьей волне" цунами в Украине уже в середине декабря.

Время работает не на Украину - и ''план Б'' Зеленского, - Павел Жовниренко

0 479 0

Председатель правления украинского Центра стратегических исследований Павел Жовниренко в новом интервью UKRLIFE.TV поделился своими соображениями о перспективах переговоров в Трёхсторонней контактной группе и обращения Украины к условиям Будапештского меморандума.

Путин готовит огромное количество хеджирующих гарантий, которые обеспечат его безопасность при уходе, - Марк Фейгин

0 400 1

Марк Фейгин о поиске Владимиром Путиным гарантий безопасности для себя и для системы перед уходом с поста Президента РФ, о ситуации в Закавказье, Молдове и Беларуси, об отношениях России со США после выборов и с Китаем.