Путін може бути заарештованим вже на наступному саміті БРІКС, — Ставнійчук

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Марина Ставнійчук, Член Європейської комісії "За демократію через право" (Венеційська комісія) в 2009-2013 роках прокоментувала для каналу UKRLIFE.TV постанову про арешт Володимира Путіна та її наслідки.

Інтерв'ю провела Людмила Немиря

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

 

Схожi сторiнки

Соревнование для российских элит от США, и почему о РФ теперь надо говорить с Китаем? — Загородний

0 37 0

Политолог Тарас Загородний в своём интервью Ukrlife.TV рассказал о визите Си Цзиньпина в Москву и позиции США по поводу российских элит.

 

Кремль перед выбором: продолжать ли войну? — Юрий Фёдоров

0 329 1

Военный эксперт Юрий Фёдоров в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход войны на 21 марта, проблемы российской армии и визит Си Цзиньпина в Москву.

 

Контрнаступление: какой туз есть в кармане у нашего командования? — Иван Ступак

0 269 0

Эксперт Украинского института будущего и консультант комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности и обороны Иван Ступак в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход войны на 21 марта, ситуацию в российской армии и ЧВК, поставки западного оружия в Украину и перспективы контрнаступления.