Результати виборів до ОТГ показують справжні президентські рейтинги, - Михайло Чаплига

Політичний аналітик та політтехнолог Михайло Чаплига прокоментував останні вибори до об'єднаних територіальних громад в Україні 29 квітня 2018 року, наголосивши на тій обставині, що ці вибори найточніше демонструють реальну підтримку політичних сил перед парламентськими та президентськими виборами в Україні.

"Вибори в об'єднані територіальні громади, які відбулися 29 квітня цього року - це і є справжня соціологія, яка показує фактично президенські рейтинги, які є у політичних партій та їх лідерів", - сказав Михайло Чаплига.

1:20 - "Батьківщина" вшосте і з великим відривом перемогла на виборах до ОТГ 29 квітня;
4:00 - Народний Фронт отримав наднизький результат у ключових для нього регіонах;
5:10 - влада шукає маркерів розділу виборців перед виборами;
10:00 - злочини проти волевиявлення громадян - це найгірші злочини;
11:00 - про одну поширену і дуже просту передвиборчу маніпуляцію, що бере початок принаймні з 2006 року;
18:30 - справжні результати майбутніх президентських виборів з`являються на найнижчому рівні.

Спілкувалася з Михайлом Чаплигою ведуча каналу UKRLIFE.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Беларусь стала для Путина ''лакмусовой бумажкой'': говорят, он теперь желает покоя, - Валерий Соловей

0 75 0

Российский историк и политолог Валерий Соловей прокомментировал для UKRLIFE.TV события в Беларуси и встречу Путина и Лукашенко в Сочи.

После смены власти Россия неизбежно будет двигаться от Китая к Западу, - Валерий Соловей

0 193 0

Российский историк и политолог Валерий Соловей поделился с UKRLIFE.TV своими мыслями о том, что связывает сейчас РФ и КНР, а также об отношениях России с США и Евросоюзом.

Як виглядатиме поразка "Слуги народу"? - Володимир Фесенко

0 277 1

Виступ голови правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимира Фесенка на круглому столі "Основні обставини поточного політичного сезону в Україні" 18 вересня 2020 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна". Мова пішла про місцеві вибори в умовах децентралізації, створення нових політичних сил в Україні, партійні регіональні списки, основні тренди на цих виборах, плани Слуги народу в разі перемоги чи поразки.