Росія колонізує Крим. Інтерв'ю з кримським експертом Андрієм Клименком

Підтримайте UKRLIFE.TV! https://www.patreon.com/ukrlife

За шість років окупації тільки за офіційною статистикою до Криму та Севастополя переїхали чи були ввезені майже триста тисяч людей, переважно з території Російської Федерації. Чверть офіційного населення Севастополя - зовнішні мігранти. Однак опосередковані дані свідчать, що реальна цифра імміграції в окупований Крим іще більша, і може сягати 1 мільйона осіб. Про російську міграційну політику в Криму говоримо з кримським експертом і журналістом, співзасновником і головним редактором видання "Чорноморські новини" (blackseanews.net), керівником моніторингової групи Інституту чорноморських стратегічних досліджень Андрієм Клименком

Створено аналітичним центром "Європа без бар'єрів" у співпраці з UkrLife.tv за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту “Компетентна комунікація змін у сфері мобільності”. Огляд відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Власть в России пошла путём Макиавелли и выбрала страх, - Елена Галкина

0 337 3

Доктор исторических наук, политолог Елена Галкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV дала оценку выборам в Государственную Думу России.

Кто давал мандат на сегодняшний экономический курс Украины? - Вадим Карасёв

0 135 0

Виступ Вадима Карасьова в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Підміна системного державного управління шоу-карнавалом. Кому і навіщо це потрібно".

"Северный поток 2" приближает переворот в России, - Александр Ланецкий

0 355 0

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о геоэкономическом значении Северного потока - 2 и его политических последствиях для России.