Росія збільшує чисельність військовослужбовців Чорноморського флоту до 50000 осіб, - Валентин Бадрак

Виступ Валентина Бадрака, Директора Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Мілітаризація Криму вже на сьогоднішній день перетворилася на загрозу навіть не регіональній, а світовій безпеці. За 2 роки чисельність російських угруповань в Криму збільшилася вдвічі: якщо було 12500 осіб, то сьогодні їх вже 24000. В планах Російської Федерації - довести чисельність Чорноморського флоту до 50000 осіб. Це абсолютно неприпустима й беспрецедентна мілітаризація. Кількість броньованих машин вже майже дорівнює тій, що була в Криму за Радянського Союзу. Те ж саме стосується самоходних артилерійських установок. Підводних човнів нині в Чорноморському флоті стільки ж, скільки було за часів СРСР", - повідомив Валентин Бадрак.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Почему Гройсману не удалось договориться с Зеленским? – Вадим Карасёв

0 86 0

Выступления Вадима Карасёва на пресс-конференции в Интерфакс-Украина "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

 

Майбутня коаліція може складатися із «Слуги народу» та «Батьківщини», - Костянтин Матвієнко

0 234 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтина Матвієнка на прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники" в Інтерфакс-Україна.

Дмитрий Джангиров: Страшная ''заруба'' в США - Украину втягивают в ''разборки''

0 343 1

Новое интервью Дмитрия Джангирова на UKRLIFE.TV: выборы в Европарламент, Украина между центрами силы, либертарианство, конец эпохи Волкера, подлатка ГТС, запас доверия Зеленского, отношения Голландии и России, Биеннале, и многое другое.