Росія збільшує чисельність військовослужбовців Чорноморського флоту до 50000 осіб, - Валентин Бадрак

Виступ Валентина Бадрака, Директора Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Мілітаризація Криму вже на сьогоднішній день перетворилася на загрозу навіть не регіональній, а світовій безпеці. За 2 роки чисельність російських угруповань в Криму збільшилася вдвічі: якщо було 12500 осіб, то сьогодні їх вже 24000. В планах Російської Федерації - довести чисельність Чорноморського флоту до 50000 осіб. Це абсолютно неприпустима й беспрецедентна мілітаризація. Кількість броньованих машин вже майже дорівнює тій, що була в Криму за Радянського Союзу. Те ж саме стосується самоходних артилерійських установок. Підводних човнів нині в Чорноморському флоті стільки ж, скільки було за часів СРСР", - повідомив Валентин Бадрак.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Как тарифы на газ возвращают украинское общество в феодализм? - Оленченко, Шималський, Глоба

0 194 0

В эфире UKRLIFE.TV экономист, политический аналитик Владимир Шимальский, системный аналитик Наталия Глоба и сооснователь платформы "Нова Україна" Владислав Оленченко рассказали подробно о том, как в Украине фактически реконструирована феодальная система общественных отношений, в частности, в налогообложении и тарифообразовании (о чём была речь в их совместной статье "Конституция, институты и цена на газ"). Сопутствующей темой интервью был законопроект об определении ФОП в Украине и взаимодействий с ними.

Слабость Зеленского в нежелании его избирателей идти на выборы, - Андрей Золотарёв

0 502 0

Андрей Золотарёв рассказал о слабости кампании Зеленского, а также о стратегических преимуществах в кампании Юлии Тимошенко.

Аваков не проиграет при любых результатах выборов, - Андрей Золотарёв

0 101 0

Андрей Золотарёв рассказал о позиции Арсена Авакова на этих президентских выборах и его перспективах в зависимости от победы разных кандидатов.

Коментарi

comments powered by Disqus