Росія зосереджує наступальні війська в Криму та на східному кордоні України, - Ігор Кабаненко

Адмірал ВМС Ігор Кабаненко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про маневри російських військ в Криму та на східному кордоні України, зазначивши, що Росія зосереджує наступальні війська, зокрема танкові, на кордоні.

"Ми сьогодні бачимо на східних кордонах продовжується зосередження величезного угрупування російських військ. Якщо говорите про танкову армію, то там їх три загальновійськових. І в Криму розгортається армійський корпус. Це потужний потенціал, продовження мілітаризації прилеглих до України регіонів. Це дуже небезпечно", - заявив Ігор Кабаненко.

Інші теми інтерв'ю:
00:44 - Заява Турчинова щодо зміни формату АТО
6:21 - Війська Росії на кордоні
7:45 - Розширення повноважень Президента
16:36 - Ймовірність військового нападу Росії з моря
20:30 - Переміщення військ Росії в Криму
28:50 - Що означає збільшення наступальної зброї?
39:10 - Хто сьогодні забезпечить безпеку України?
45:30 - Які результати реформування армії?
49:10 - План Маршала для України
55:00 - Реформи в НАТО
58:50 - Чи готова українська армія наступати на Донбас?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

В Украине больше нечего воровать, - Михаил Чаплыга и Олег Саакян

0 3 0

Политтехнолог Михаил Чаплыга и политолог Олег Саакян в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсуждали проект нового общественного договора в Украине, предполагаемые изменения в Конституцию Украины и систему выборов.

Дмитрий Джангиров об "октябрськом сюрпризе" Трампу и "электоральном гетто" Порошенко

0 1 0

Новое интервью с Дмитрием Джангировым на UKRLIFE.TV. Главные темы: речь Дональда Трампа на Генассамблее ООН, санкции США против глобальности газового бизнеса России, судьба украинской ГТС в изменившихся условиях, политическая "бомба" Трампу и не только, выборы 2019 года в Украине и рейтинги политиков, роль админресурса и "электоральное гетто" Порошенко, прогноз до декабря 2018 года.

Українські політики повинні називати ціну, яку вони згодні заплатити за мир, - Сергій Таран

0 46 0

Політолог Сергій Таран в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV прокоментував виступ Петра Порошенка та Дональда Трампа під час засідання в ООН і різні бачення форматів введення миротворчої місії на Донбас, а також розповів про значення Мінських угод для України, різні варіанти консолідації влади задля реформ та оборони країни, нові суспільні договори і виклав своє бачення того, яка форма правління підходить Україні: президентська чи парламентська.

Коментарi

comments powered by Disqus