СНІД вже більше не "чума ХХ століття", а захворювання, яке можливо лікувати

В рамках телемарафону спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини студию каналу UKRLIFE.TV відвідали Лада Булах та Ольга Трикуль із благодійної організації «100 відсотків життя». В інтерв'ю мова пішла про міфи та стигматизацію людей із ВІЛ-інфекцією, сучасні можливості для діагностики ВІЛ та лікування СНІД.

Перемикайтеся між цікавими моментами інтерв'ю:
2:20 – 240 тис. людей в Україні ВІЛ-інфіковані
6:30 – Хто фінансує лікування людей з ВІЛ?
9:20 – Яка динаміка захворюваності СНІД в Україні?
15:20 – СНІД – це не чума
24:00 – Який механізм діагностики та лікування СНІДу?
29:00 – Що буде якщо зволікати із діагностикою?
31:00 – Як передається ВІЛ?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Виктор Небоженко: В Украине идут тектонические процессы, которые никто не контролирует и не осознает

0 255 2

Политолог и социолог Виктор Небоженко на связи с UKRLIFE.TV: Украина в мире после пандемии, "новый глобализм", голосование за рынок земли, закон о банках, конфликт олигархов, "пленки Ермака", четыре направления Кремля, Россия и ОПЕК.

Я удивлюсь, если Путин надолго останется у власти, - Леонид Гозман

0 1455 3

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о социально-экономической обстановке в России и возможности для политических изменений в российской системе.

Зеленского будут дожимать ещё сильнее, - Андрей Золотарёв

0 238 0

Политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о контурах нового миропорядка после пандемии коронавируса и прокомментировал текущую политическую обстановку в Украине.