СНІД вже більше не "чума ХХ століття", а захворювання, яке можливо лікувати

В рамках телемарафону спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини студию каналу UKRLIFE.TV відвідали Лада Булах та Ольга Трикуль із благодійної організації «100 відсотків життя». В інтерв'ю мова пішла про міфи та стигматизацію людей із ВІЛ-інфекцією, сучасні можливості для діагностики ВІЛ та лікування СНІД.

Перемикайтеся між цікавими моментами інтерв'ю:
2:20 – 240 тис. людей в Україні ВІЛ-інфіковані
6:30 – Хто фінансує лікування людей з ВІЛ?
9:20 – Яка динаміка захворюваності СНІД в Україні?
15:20 – СНІД – це не чума
24:00 – Який механізм діагностики та лікування СНІДу?
29:00 – Що буде якщо зволікати із діагностикою?
31:00 – Як передається ВІЛ?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

30 років ''фасадної демократії'', або чому українці не довіряють політикам та інститутам, - Касьянов, Куделя

0 173 1

Співавтори книжки "Новітня історія України 1991-2021" ("From “the Ukraine” to Ukraine. A Contemporary History, 1991–2021") доктор історичних наук, професор Георгій Касьянов і доктор філософії, доцент Сергій Куделя розповіли про основні проблеми, виклики й досягнення України на шляху створення її державних і політичних інституцій протягом років незалежності, а також про питання суб'єктності в сучасному світі.

Вадим Карасёв: Что означает одновременное наступление на Медведчука, Порошенко и НАБУ?

0 202 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Неспокійний політичний березень - напруженість на фронті і в тилу зростає" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 5 березня 2021 року.

Какой уровень бедности прячется за фасадом официальной статистики в Украине? - Кутуев, Енин, Коржов

0 435 1

В гостях Ukrlife.TV представители кафедры социологии факультета социологии и права НТУУ "КПИ им. Сикорского" кандидат социологических наук, доцент Геннадий Коржов, доктор социологических наук, профессор, заведующий кафедрой социологии Павел Кутуев, кандидат социологических наук, доцент Максим Енин. Речь в интервью пошла о бедности и неравенстве в Украине и мировых трендах по преодолению классового неравенства.