Соціологічне дослідження показує наявність лише однієї системної партії в Україні, - Матвієнко

Виступ політолога та голови корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтина Матвієнка на прес-конференції «Соціологічний зріз суспільних настроїв в умовах ускладнення соціально-політичної ситуації в країні» 16 березня 2018 року в прес-центрі УНІАН.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

В Украине больше нечего воровать, - Михаил Чаплыга и Олег Саакян

0 4 0

Политтехнолог Михаил Чаплыга и политолог Олег Саакян в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсуждали проект нового общественного договора в Украине, предполагаемые изменения в Конституцию Украины и систему выборов.

Дмитрий Джангиров об "октябрськом сюрпризе" Трампу и "электоральном гетто" Порошенко

0 1 0

Новое интервью с Дмитрием Джангировым на UKRLIFE.TV. Главные темы: речь Дональда Трампа на Генассамблее ООН, санкции США против глобальности газового бизнеса России, судьба украинской ГТС в изменившихся условиях, политическая "бомба" Трампу и не только, выборы 2019 года в Украине и рейтинги политиков, роль админресурса и "электоральное гетто" Порошенко, прогноз до декабря 2018 года.

Українські політики повинні називати ціну, яку вони згодні заплатити за мир, - Сергій Таран

0 46 0

Політолог Сергій Таран в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV прокоментував виступ Петра Порошенка та Дональда Трампа під час засідання в ООН і різні бачення форматів введення миротворчої місії на Донбас, а також розповів про значення Мінських угод для України, різні варіанти консолідації влади задля реформ та оборони країни, нові суспільні договори і виклав своє бачення того, яка форма правління підходить Україні: президентська чи парламентська.

Коментарi

comments powered by Disqus