Ціна на нафту була найголовнішим інструментом стримування Росії, - Грегорі Глісон

Виступ Грегорі Глісона, професора сектору безпеки Європейского центру безпеки ім. Дж.Маршалла, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Насправді економічні санкції в довгостроковій перспективі не є ефективними. Що дійсно може вплинути на Росію - це ціна на нафту. Експерти стверджують, що ціна на нафту вже не повернеться попереднього рівня. Наразі ціна за барель нафти становить $35. Навіть за таких цін Росія збагачується", - сказав Грегорі Глісон.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.
Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Паспортизация – это шаг к аннексии Донбасса, – Виталий Кулик

0 106 0

Директор Центра исследований гражданского общества Виталий Кулик в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал указ Путина о предоставлении российского гражданства и угрозу для Украины, особенно в период передачи власти между президентами.

Почему России не пришлось применять право вето на заседании Совбеза ООН по Украине? - Курносова

0 480 0

Российский оппозиционный политик Ольга Курносова в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировала заседание Совета Безопасности ООН, посвящённое вопросу Украины и указу Путина о выдаче российского гражданства, а также перспективы и вызовы для Президента Владимира Зеленского.

Новий Закон про мову має корупційну складову? - Валентин Гладких

0 64 0

Експерт аналітичного порталу "Слово і діло" Валентин Гладких прокоментував деякі суперечливі моменти проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, що можуть залишитися і в новому відповідному Законі.