Ціна на нафту була найголовнішим інструментом стримування Росії, - Грегорі Глісон

Виступ Грегорі Глісона, професора сектору безпеки Європейского центру безпеки ім. Дж.Маршалла, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Насправді економічні санкції в довгостроковій перспективі не є ефективними. Що дійсно може вплинути на Росію - це ціна на нафту. Експерти стверджують, що ціна на нафту вже не повернеться попереднього рівня. Наразі ціна за барель нафти становить $35. Навіть за таких цін Росія збагачується", - сказав Грегорі Глісон.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.
Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Пришло время ''демонтажа'' Китая, который выстроил Дэн Сяопин, - Портников

0 189 0

Колумнист Виталий Портников в эфире UKRLIFE.TV назвал глобальные последствия нарушения Будапештского меморандума.

Политические силы в Украине готовятся к схватке, которой мы не видели с 2013-2014 годов, - Бортник

0 644 0

Директор Украинского института политики Руслан Бортник рассказал UKRLIFE.TV о перспективах досрочных парламентских выборов в Украине в 2020 году, а также о вероятном усугублении политического кризиса в стране уже этой осенью.

Для России Украина геополитически меняет всё, - Портников

0 1680 0

Колумнист Виталий Портников в эфире UKRLIFE.TV назвал три причины, по которым Ельцин считал независимость России необходимой, а также объяснил разницу в геополитических притязаниях России к Украине и к Беларуси.