Україна в «золотому мільярді» чи прямує в «світоглядне гетто»? - Валентин Гладких

Політолог Валентин Гладких в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про виконання обіцянок українськими політиками, створення національної дружини, а також необхідність для України збереження свого місця в "золотому мільярді" шляхом вирішення сучасних проблем світового масштабу, а не лише локальних економічних завдань.

"Я сподіваюся, що нарешті як ми почнемо вимагати адекватних обіцянок, які будуть стосуватися порядку денного світового, глобального, так і обіцянки наших політиків вийдуть за межі цього "світоглядного гетто" та черепків трипільскої культури та будуть говорити про речі, які мають світове значення... Ми забуваємо, що ми на сьогоднішній день належимо до "золотого мільярду", просто ми рухаємося в протилежному напрямку, завтра можемо й не належати", - заявив Валентин Гладких.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:30 - Обіцянки українських політиків
12:30 - Національні дружини
21:30 - Гонка озброєнь між політичними силами
25:20 - Миротворці на Донбасі
27:15 - Закон о реінтеграції Донбасу
32:50 - Верховна Рада ігнорує законопроекти від опозиції
37:15 - Межі втручання держави в приватні справи
40:55 - Давос та економічні проблеми України
48:00 - Історична пам'ять в Україні

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Ближний Восток превращается в сплошную дугу войны, - Владимир Воля

0 748 1

Политолог-международник Владимир Воля охарактеризовал для UKRLIFE.TV обострение ситуации на Ближнем Востоке (в особенности, масштабное наступление Турции на Сирию), объяснил, почему время работает против протестующих в Гонконге, а также поделился своими наблюдениями, сделанными в ходе большого пресс-марафона Президента Зеленского.

Для воплощения формулы Штайнмайера необходима доктрина Синатры, - Андреас Умланд

0 707 1

Эксперт Института Евро-Атлантического сотрудничества Андреас Умланд в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о происхождении формулы Штайнмайера из опыта объединения Германии, а также применимости её в данных условиях российско-украинского конфликта.

В трудовой миграции задействовано 8,3 млн украинцев, - Игорь Тышкевич

0 576 3

Эксперт Института будущего Игорь Тышкевич рассказал Ukrlife.TV о трудовой миграции в Украине, её геополитических основаниях, а также поделился своим видением того, как можно противодействовать оттоку трудоспособного населения из Украины.