Україні необхідно створити інструкцію по виживанню на окупованих територіях, - Павло Казарін

Журналіст Павло Казарін в своєму виступі на третій Національній платформі на тему "Війна, мир та реінтеграція: що буде після АТО?" розповів про різницю між характером окупації в Криму та на Донбасі, а також наголосив на важливість створення своєрідної інструкції по виживанню на окупованих територіях з роз'ясненнями громадянам їх прав та правил поводження під час окупації, оскільки відсутністю визначеності українського законодавства користується окупант.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Время работает не на Украину - и ''план Б'' Зеленского, - Павел Жовниренко

0 131 0

Председатель правления украинского Центра стратегических исследований Павел Жовниренко в новом интервью UKRLIFE.TV поделился своими соображениями о перспективах переговоров в Трёхсторонней контактной группе и обращения Украины к условиям Будапештского меморандума.

Путин готовит огромное количество хеджирующих гарантий, которые обеспечат его безопасность при уходе, - Марк Фейгин

0 121 0

Марк Фейгин о поиске Владимиром Путиным гарантий безопасности для себя и для системы перед уходом с поста Президента РФ, о ситуации в Закавказье, Молдове и Беларуси, об отношениях России со США после выборов и с Китаем.

Первым делом Байден выключит Путина, - Иван Яковина

0 363 2

Журналист издания "НВ", ведущий "Украина 24" Иван Яковина в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о выборах в США и последствиях избрания Байдена для России, Украины и Европы, а также дал свою оценку внутриполитической ситуации в России.