Україні загрожує хаос, а не монополізація влади, - Олексій Гарань

Професор НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Олексій Гарань в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував російську заяву про введення миротворців на Донбас, а також повернення Саакашвілі до України. Крім того, гість пояснив, чому Петро Порошенко не зможе досягнути монополії влади, якак була за часів Януковича.

"Нещодавно був на ефірі із Сергієм Власенко... Я кажу: немає у нас монополізації влади, у нас загроза хаосу. Він каже, ні, монополізація влади, так як за Януковича. Але навіть в сенсі політичних репресій, давайте згадаємо хто сидів за Януковича, як штампувалися рішення парламенту. Це ж зовсім інша ситуація. Знову ж таки, повноваження Президента не ті. Ще раз, навіть якщо Порошенко хоче збільшити ці повноваження, він може це робити, але в якійсь момент не вдається. Якщо в парламенті немає більшості, то немає більшості", - заявив Олексій Гарань.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Почему Путин побоялся голосовать в Крыму? - Василий Вакаров

0 865 1

Политический аналитик и эксперт по антикоррупционной политике Василий Вакаров в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно прокомментировал выборы в Китае и Российской Федерации, отметив главную интригу: проголосует ли Путин демонстративно в оккупированном Крыму, и объяснил, почему этого не случилось.

 

Алексей Якубин: Украинская власть создаёт фейковые ответы на реальные вызовы

0 311 1

Политолог Алексей Якубин в новом интервью для UKRLIFE.TV прокомментировал выборы Президента России и бойкотирование участия в них россиян в Украине и то, как власть превращает реальные вызовы действительности в фейк.

Путин получил карт-бланш на любые действия в отношении Украины, - Владислав Иноземцев

0 1319 1

Владислав Иноземцев, российский экономист, политический деятель, доктор экономических наук, эксперт польского Института перспективных исследований, в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал прошедшие президентские выборы в России, отметив возможные изменения в политической, экономической и социальной жизни россиян в связи с переизбранием Владимира Путина.

Коментарi

comments powered by Disqus