Уряд і парламент: коаліція є? Вибори будуть? - Карасьов, Небоженко, Матвієнко - UKRLIFE.TV

У прес-конференції на тему "Уряд і парламент: коаліція є? Вибори будуть?", що відбулася 31 жовтня 2016 року в агенції Інтерфакс-Україна, відомі політичні експерти Вадим Карасьов, Віктор Небоженко та Костянтин Матвієнко підвели підсумки 2 років роботи парламенту та відповіли на низку важливих для українського сьогодення питань:

Що відбувається у Верховній Раді? Чи "доживе" вона до календарних виборів, чи будуть дострокові? Чи є у ній коаліція? Як Рада буде працювати надалі? Як вплине на роботу парламенту електронне декларування? Про що свідчить збільшення рівня мінімальної заробітної платні? Як відбувається бюджетний процес в країні? Хто надсилав "листи Суркову"?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Россия радуется любой теме, придающей ей масштаб, - даже если это воровство, - Олеся Яхно

0 302 0

Политолог Олеся Яхно в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила ситуацию с дискуссией Трампа и Путина по поводу новых ракет, отношения России и Германии, а также рассказала, чего ждать Украине после местных выборов.

Нынешняя Россия - результат слишком быстрого перелистывания страничек истории без их прочтения, - Александр Палий

0 324 0

Украинский историк Александр Палий представил в эфире UKRLIFE.TV новую книгу "Збагнути Росію. Свідчення очевидців" о происходящем в России до ХІХ века, указал на явления деградации в современном мире, связываемые с массовизацией общества, рассказал о "синдроме Фукидида" в украинском обществе, а также поделился своими мыслями о перспективах Минских соглашений и Нормандского формата.

Михаил Погребинский: Две США и такая сложная задача для Кремля

0 442 1

Директор Киевского центра политических исследований и конфликтологии, политолог Михаил Погребинский в своём интервью каналу Ukrlife.TV проанализировал предвыборную ситуацию в США, европейскую политику по отношению к санкциям и Северному потоку 2, обсудил возможности реформы Совета безопасности ООН и рассказал о сложной задаче для России на постсоветском пространстве.