В Мінську Україна повинна поставити Путіну ультиматум, - Бала

На перемовинах у Мінську Україна має поставити Володимиру Путіну ультиматум - припинення вогню, закриття кордонів та відведення артилерії, або Донбас визнають тимчасово окупованою територією.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог, директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

«Завдання української влади в Мінську – поставити ультиматум. По-перше – це двостороннє припинення вогню, відведення важкої артилерії і закриття кордонів, а вже потім ми можемо говорити про вибори та особливий статус Донбасу.

Якщо Путін не погодиться на закриття кордону під наглядом ОБСЄ, то Україна буде змушена прийняти правове рішення про визнання цих територій зонами тимчасової окупації. Це означає, що всі витрати, які мають там бути виплатить той, хто окупував ці регіони», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Віталієм Балою в ефірі UKRLIFE.TV

Схожi сторiнки

Призраки гражданской войны в Ливане, борьба в штабе Байдена и роль ЧВК в мировых конфликтах, - Илия Куса

0 571 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью Ukrlife.TV рассказал основную версию причин взрыва в Бейруте, охарактеризовал социально-политическую ситуацию в Ливане, Израиле и Ираке, а также обсудил предвыборную программу Байдена и значение частных военных компаний в современных мировых конфликтах.

Вся избирательная кампания в Беларуси - это дёрганье Лукашенко за усы, - Ольга Харламова

0 303 0

Политолог Ольга Харламова в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудила предвыборную ситуацию в Беларуси и рассказала о кандидатах в президенты.

Конец колхозного президентства, парад истуканов острова Пасхи и Зеленский в лагере, - Александр Кочетков

0 790 9

Политический технолог Александр Кочетков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации в Беларуси перед президентскими выборами, оценил положение Александра Лукашенко, а также прокомментировал политическую обстановку в Украине.